Hviezda Twilightu Ashley Greene Khoury
Instagram/ashleygreene

Už onedlho z nej bude mama! Americká herečka Ashley Greene Khoury, ktorá sa preslávila najmä vďaka upírskym filmom, sa už nevie dočkať vytúženého bábätka. Na Instagrame, kde hviezda Twilightu nedávno potvrdila správy o tehotenstve, sa pochválila aj fotkami s bruškom.

35-ročná herečka si vo svetoznámej pentalógii zahrala postavu Alice Cullen, ktorá ju preslávila snáď najviac. Objavila sa však aj v iných snímkach, okrem iného napríklad po boku Miley Cyrus vo filme LOL. Pred 4 rokmi sa vydala za svojho dlhoročného partnera menom Paul Khoury.

Ashley Greene Khoury
zdroj: Instagram/ashleygreene

Nemôžem si želať nič viac. Dal si mi všetko a som tak vďačná, že môžem kráčať životom so svojím najlepším priateľom. Už doteraz to bolo veľké dobrodružstvo a teraz sa pustíme do  tej najväčšej kapitoly! To najlepšie ešte len príde, bejby,“ napísala na Instagrame ako vyznanie k nedávnemu výročiu.

S Paulom, austrálskym umelcom a podnikateľom, sa spoznali v roku 2009 a po deviatich rokoch randenia mali rozprávkovú svadbu v Kalifornii. Štyri roky na to oznámila na sociálnych sieťach, že sa z nich stanú aj rodičia. Prvé bábätko by sa malo narodiť už čoskoro. Pozri sa v našej fotogalérii nižšie, ako jej to s bruškom pristane!

Ashley bola hviezda Twilightu

Ashley Greene Khoury
zdroj: Instagram/ashleygreene

Ashley si tehotenstvo absolútne užíva

Zdroj: Instagram/ashleygreene

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News