Kellan Lutz

Po prvom nešťastnom tehotenstve sa dnes tešia zdravej rodinke! Hviezda Twilight ságy, herec Kellan Lutz, sa na Instagrame pochválil krásnou správou. Manželka mu porodila synčeka, ktorý prišiel na svet ako ich druhé bábätko. 

37-ročný model a herec, ktorý okrem svetoznámych upírskych filmoch hral aj v Herkulesovi či seriáli FBI, si v roku 2017 vzal za manželku partnerku menom Brittany. Zamilovaná dvojica sa pred pár rokmi tešila z toho, že na svet príde ich prvé bábätko, no to Brittany potratila v siedmom mesiaci.

Kellan s rodinkou
zdroj: Instagram/kellanlutz

Hviezda Twilight ságy zažíva krásne obdobie

Kellan, ktorý sa preslávil rolou Emmetta Cullena, sa však dnes už teší z vysnívanej rodinky. Po nešťastnej strate sa im zadarilo a na svet v roku 2021 prišla ich dcérka menom Ashtyn Lilly. K dievčatku len minulý týždeň pribudol mladší braček.

Ashtyn miluje svojho bračeka, Koda (meno ich psíka) je tá najmilšia a najnežnejšia veľká psia sestra, mama a dieťa sa majú dobre. Tento veľký chlapec je nonstop a pripravuje sa na to, aby bol Herkules ako jeho otec,“ napísal šťastný otecko ku koláži zo súkromných fotografií.

Synček dostal meno Kasen Lane.

Twilight
zdroj: Instagram/kellanlutz

Druhé bábätko je darom

Ďakujem za všetku lásku a modlitby! Sme požehnaní a zamilovaní a nemôžeme uveriť, že nám Boh dal ďalší vzácny dar,“ dodal dojatý herec.

Kellan je dvojnásobný otec
zdroj: Instagram/kellanlutz

Zdroj: Instagram/kellanlutz

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News