Už čoskoro sa z nej stane mamička, no predtým sa ešte stihla pochváliť ďalšou krásnou novinkou. 22-ročná herečka Laura Petersen, ktorú môžeš poznať zo seriálov Naši a Nový život, sa zasnúbila. Priateľ Marek ju požiadal o ruku počas vianočných sviatkov.

Laura zverejnila na svojom instagramovom profile fotku s krásnym zásnubným prsteňom, ku ktorej pridala veľmi pekný popis. „Milujem byť tvojou snúbenicou a som šťastná, že práve TY budeš vždy v našej rodinke naším superhrdinom a vzorom. 🥰 A čo mi ešte napadlo? Na návštevu k našim som prichádzala ako frajerka, odchádzala som ako snúbenica a nabudúce prídem ako mama,“ podelila sa mladá herečka so svojimi fanúšikmi.

Dvojica sa nevie dočkať príchodu ich synčeka na svet, ktorý by mal nastať už doslova každú chvíľu. Štvrtou adventnou nedeľou budúca mamička uzavrela 38. týždeň tehotenstva a sama vo svojich príspevkoch poznamenala, že je zvláštny pocit, keď sa poslednýkrát stretla so svojimi priateľmi 2v1 s chlapčekom v brušku.

Laura svoje tehotenstvo pravidelne dokumentovala a pridávala fotky s bruškom. Počas celého obdobia jej to veľmi pristalo a šťastie z nej priam sršalo. Gratulujeme k zásnubám a tešíme sa na príchod nového člena ich rodinky.

Zdroj: Instagram/lolpete.rs

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.