Hviezda seriálu Priatelia
Instagram/thefavouritesitcoms, Instagram/lil.lizbaby.xxv

Hviezda seriálu Priatelia šokuje priznaním, o ktorom nikto ani len netušil. V najnovšom rozhovore pre magazín Allure sa Jennifer Aniston otvorila ako nikdy predtým. Priznala, že okrem adopcie podstúpila aj umelé oplodnenie. 

Možno si si všimla, že sociálne siete dnes zaspamovala odvážna fotka 53-ročnej Jennifer Aniston. Fotka, kde jej prsia zakrýva iba miniatúrna podprsenka, sa dostala dokonca aj na titulnú stránku magazínu Allure. Rozhovorila sa v ňom o súkromnostiach, ktoré nikdy nikomu neprezradila.

zdroj: Instagram/illbederforu

Hviezda seriálu Priatelia vždy chcela dieťa

Jennifer Aniston si svoje súkromie stráži, a tak toto nikto nepredpokladal. Dokonca donedávna nemala ani Instagram a v rozhovore pre Allure priznala, že je to preto, že sociálne siete doslova neznáša.

Načala však aj veľmi citlivú tému. V apríli pred rokom sme ti písali o tom, že sa Jennifer stane mamou. Dala sa na adopciu. Herečka totiž priznala, že v minulosti robila všetko preto, aby mala dieťa, no nepodarilo sa jej to. Napriek tomu si napríklad aj v seriáli Priatelia matku zahrala.

seriál Priatelia
zdroj: Instagram/friends_tvseries_thebest

„Povedala by som, že v mojich 30-tich a 40-tich rokoch som si prešla naozaj ťažkými okamihmi a keby som si tým neprešla, nikdy by som sa nestala tým, kým som mala byť. Preto som vďačná za všetky tie veci. Inak by som zostala zaseknutá v tej osobe, ktorá sa tak bála, bola nervózna a nebola si istá tým, kým je,“ priznala Jenn.

„Snažila som sa otehotnieť. Bola to pre mňa náročná cesta, cesta tvorby detí. Všetky tie roky a roky špekulácií… Bolo to naozaj ťažké. Prechádzala som si umelým oplodnením, pila som čínske čaje. Dala by som čokoľvek preto, keby mi niekto povedal: ,Zmraz si vajíčka. Urob si láskavosť.‘ A tak som dnes tu. Loď odplávala,“ doplnila.

Jennifer Aniston
zdroj: Instagram/voguegermany

Prečo ju Brad opustil?

Aniston sa dokonca rozhovorila aj o Bradovi Pittovi a o tom, ako rozchod vnímala či prečo ju opustil. K bolesti z toho, čím si prešla, sa pridal aj príbeh o tom, že vraj bola sebecká, keď sa snažila napredovať v pracovnej oblasti.

„Len som sa starala o svoju kariéru. A nedajbože, že žena je úspešná a nemá dieťa. A dôvod, prečo ma manžel opustil, prečo sme sa rozišli a ukončili naše manželstvo, bol ten, že som mu nedala dieťa. Boli to absolútne klamstvá,“ prezradila Jennifer, čím uzavrela túto súkromnú tému.

zdroj: instagram.com/bradpitt_fp

Svetoznáma herečka pre magazín ešte nafotila niekoľko odvážnych záberov, ktoré uvidíš napríklad aj po kliknutí SEM. To vyšportované brucho jej možno závidíš aj ty. A musíš uznať, že aj napriek tomu, koľko má rokov, vyzerá naozaj bravúrne a keby si ju nepoznala, určite by si jej 53 netipovala.

Zdroj: Allure

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News