Starať by sme sa nemali len o naše nechty na rukách, ale aj na nohách. Ak nechodievaš pravidelne na pedikúru, mala by si si aspoň pravidelne odstraňovať odumretú a stvrdnutú kožu. Ideálne sú na to pilníky alebo pemzy. Nezabudni na hydratáciu v podobe krému a nič nepokazíš ani pekným lakom na nechty.

Hlavne teraz cez leto vystavujeme svoje nohy viac na obdiv, preto by sme si mali dať záležať aj na svojej pedikúre. Na Instagrame sa objavil nový trend nechtov na nohách, ktorý rozdelil ľudí na dva tábory. Kým niektoré ženy tomu úplne podľahli, iné to považujú za hnusné a nevedia si predstaviť, že by si niečo také na svoje nohy dali.

Reč je o dlhých nechtoch, často aj umelých. Na rukách si ich nechávame urobiť pomerne často, no na nohách ide o nezvyk a predovšetkým o (ne)praktickosť. Topánky s uzatvorenou špičkou v takomto prípade asi nehrozia, pretože si nevieme predstaviť, aký zvláštny pocit by to bol.

Čo na takýto typ pedikúry hovoríš ty? Vieš si predstaviť, že by si si to nechala urobiť alebo sa prikláňaš k názoru, že je to otrasné?

Netradičný trend v oblasti pedikúry, ktorý nesadne každej

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.