Každý človek má svoje zlé a dobré stránky. Bohužiaľ, niekto má tých zlých viac. Nie je to chyba, no je potrebné na nich pracovať. Tieto mužské zlozvyky ženy neznášajú, avšak otvorenou komunikáciou ich môžu chlapi eliminovať.

  1. Klamstvo. Keď muž klame, dopúšťa sa podobného „zločinu“ ako pri nevere. Dáva tým žene signál, že jej plne nedôveruje, a tak musí pred ňou niečo tajiť. Ak ho žena pri klamaní pristihne, mala by si s ním sadnúť a porozprávať sa o tom, pretože toto nie je vo vzťahu správne. Keď v tom bude pokračovať, vzťah neskončí dobre.
  2. Stretávanie sa s bývalými priateľkami. Táto činnosť by sa dala považovať za neveru vtedy, keby o tom žena nevedela. Ak o tom vie a prekáža jej to, mal by to muž ukončiť. Keď tak neurobí, čakajú ho vo vzťahu ťažké časy.
    zdroj: Pexels/Budgeron Bach
  3. Nedodržanie sľubov. Všetci vieme, že láska sa neprejavuje tým, čo hovoríme, ale tým, čo robíme. Muži majú tento zlozvyk veľmi radi, pretože je to ich obľúbený „nástroj“ na upokojenie ženy. Niečo jej sľúbia, len aby bola (konečne) ticho, a potom na všetko zabudnú a nič nedodržia. Ženy z toho šalejú.
  4. Stereotyp vo vzťahu. Niekedy sa o ňom hovorí aj ako o najväčšom probléme vo vzťahu, samozrejme, až po nevere. Ak muž spohodlnie, ženu to s ním prestane baviť. To môže viesť k podvádzaniu, ktoré môže rozpútať hádky a rozchod.
    zdroj: Pexels/Vera Arsic
  5. Časté pitie nápojov pre dospelých. Áno, pre muža je zlatý nápoj s penou v pohári charakteristický, no ženy to tak jednoducho nevidia. Niektorým prekáža, ak muž pije veľa a často, pretože to môže spôsobiť vážnejšie problémy (nie iba vo vzťahu).
  6. Správanie podobné malému chlapcovi. Ženy sa tiež niekedy správajú ako nedospelé, no častejšie je to vidieť u mužov. Partnerky takéto správanie nenávidia, pretože ich to vytáča.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.