Photo by bruce mars from Pexels

Pozri sa, čo ťa podľa predpovede čaká v najbližších dňoch od dnes, 27. januára, do nedele 2. februára 2020!

Baran

Na rozdiel od minulého týždňa, tento ti prinesie oveľa viac pokoja. V pracovnom živote sa ti vyhne dráma a ani nebudeš vedieť ako, a už tu bude víkend. Pozor by si si ale mala dať na ľúbostný život. Vo vzduchu visí hádka s milovaným človekom, alebo nedorozumenie s niekým, kto sa ti páči. Uvedom si, či všetky tie maličksoti naozaj stoja za to, aby si robila scény. Riešeniu sa nevyhneš vtedy, ak sa rozhodneš pre víkend strávený s kamoškami.

Býk

Menej pokojná atmosféra nastane v práci, no nenechaj sa vytočiť ľuďmi, ktorí iba skúšajú, ako ďaleko môžu zájsť. S chladnou hlavou im ukáž, že s tebou zametať nebudú. Tvoje zdravie je stále nalomené, musíš sa dať dokopy skôr, ako ťa dobehnú následky. Pokračovať by si mala aj v utužovaní partnerského vzťahu. Ten sa totiž neoživí jednorázovou pozornosťou. Dokáž mu, že ti na vašom vzťahu záleží, a že si preň ochotná obetovať piatkovú párty.

Blíženci

Neprestávaj pracovať na svojich novoročných predsavzatiach. Spomeň si, prečo si začala a choď si za tým naďalej. Ak sa v tomto čase opustíš, budeš to ľutovať. Ak sa denne stretávaš s väčším množstvom ľudí, postav medzi nich a teba pomyselnú bariéru, ktorá zabráni kaziť si kvôli nim náladu. Svoju energiu radšej venuj partnerovi, s ktorým máte v blízkej dobe pred sebou veľké životné rozhodnutia. Poriadne si ich však premyslite, aby ste sa neunáhlili.

Rak

Po rušnom období, ktoré nalomilo tvoj milostný život to vyzerá, že svitá na lepšie časy. Nezabúdaj, že ak vám chceš dať šancu, musíš na rovinu hovoriť, čo ťa trápi. Iba úprimná komunikácia ti otvorí cestu k vyriešeniu dlhodobých nezhôd. V pracovnom živote sa ti bude stále dariť, čo ťa bude viac a viac motivovať. Ak začuješ reči, ktoré by ti chceli podkopnúť sebavedomie, iba ich ignoruj. Budú od ľudí, ktorí ti iba závidia momentálny úspech.

Lev

Toto obdobie je k tebe prívetivé hlavne, čo sa otázky lásky týka. S partnerom budeš mať pohodové chvíle, a ak si single, cítiť vo vzduchu, že niečo nové je na spadnutie. Dôležité je, aby si sa toho nezľakla. Horšie to vyzerá s tvojím zdravím. Zmenu počasia pocítiš, a ak nechceš ostať cez víkend doma s chrípkou, dopraj si viac vitamínov a chráň sa pred vetrom. Každopádne relax v pohodlí domova počas piatka a soboty nebude na škodu. Vyhneš sa vďaka nemu nepríjemnému incidentu.

Panna

Vyzerá to, že tvoj týždeň bude opäť rozdelený na dve časti. Tá prvá potrvá do stredy a bude poznačená minulou nepríjemnosťou. Budeš akoby bez duše a nebudeš mať energiu na pracovné povinnosti. Avšak vo štvrtok už na to pomaly zabudneš. Od piatka do nedele ťa čakajú zábavné dni. Vyraz von s kamoškami, ktoré si dlhšie nevidela, bude na to ideálny čas. Ak ti tento plán nevýjde, pozvi na obed rodinného príslušníka, s ktorým si sa dlhšie neporozprávala.

Váhy

Na tvojich pleciach bude toho tento týždeň veľa. V práci sa trošku zapotíš, ale nebude to nič, čo by si nezvládla. Nenechaj sa však využívať na prácu, ktorá nie je v tvojej kompetencii. Ak sa v osobnom živote rozhoduješ nad rôznymi otázkami, od stredy do piatka je ideálny čas na ich vyriešenie. Je jedno, či ide o maličkosti alebo dlhodobé riešenia. Víkend venuj svojej polovičke, budete mať príjemný spoločný čas.

Škorpión

Posledné obdobie pre teba nebolo priaznivé, no ver, že s nasledujúcimi dňami sa k tebe opäť vráti viera v lepšie zajtrajšky. Stačí, ak sa mysľou zameráš na budúcnosť, v ktorej sa chceš vidieť. Vo vnútri sa cítiš byť nesvoja, preto sa tento týždeň venuj iba sebe. Rob len to, na čo máš práve chuť, aj keby to malo byť len ležanie pred telkou. V práci budeš mať pokoj, čo ti iba pomôže vyhrabať sa zo zlej nálady.

Strelec

V práci bude naďalej prevládať bojová nálada, no ty sa ju snaž ignorovať. Iba tak sa vyhneš zbytočnému stresu. V strede týždňa budeš nútená rozhodnúť sa medzi viacerými víkendovými plánmi. Ten, ktorý prišiel na poslednú chvíľu nebude na škodu. Avšak bude zrejme dôvodom na hádku v partnerskom vzťahu. Vyhni sa hysterickému záchvatu a všetko bude ok.

Kozorožec

Plánuješ si veľa vecí a chceš toho počas týždňa stihnúť čo najviac. V práci si však mákneš, a preto by si mala víkend venovať iba sebe a oddychu. Tvoje telo sa ti za tento relax poďakuje. Musíš si uvedomiť, že nie všetky plány musia vyjsť. Život nie je o organizovaní. Už dlhšie sa strániš novému vzťahu, no je najvyšší čas prestať sa báť, inak to budeš raz ľutovať.

Vodnár

Vyzerá to tak, že kvôli svojej práci či koníčkom zanedbávaš svojich najbližších. To musíš čím skôr zmeniť, inak sa môže stať, že až si konečne nájdeš čas, oni už nebudú mať záujem tráviť ho s tebou. V pracovnej oblasti máš pevné miesto, nemusíš sa báť, že ak začneš v týchto dňoch pomaly uľavovať z tempa, niečo sa zmení. Najviac pozornosti si zaslúži tvoj partner, ktorý sa dlhodobo cíti byť zanedbávaný.

Ryby

Na rozdiel od minulého týždňa, už nie si ako bez duše. Víkendový program ti dobre padol, no ten ďalší by si mala venovať iba relaxu. Tento týždeň budeš náchylná na prechladnutie, chrípka ťa skolí v strede týždňa. Poteší ťa však fakt, že ku koncu týždňa sa dozvieš veľkú novinku, ktorá príde od člena rodiny. Ak by si ju mala chuť osláviť s alkoholom v ruke, radšej na to zabudni.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy