Pozri sa, čo ťa podľa predpovede čaká v najbližších dňoch od dnes, 25. mája, do nedele 31. mája 2020!

Baran

Zdá sa, že počas pracovných dní bude u teba prevládať nervozita, ktorú zapríčini vyťaženosť v práci. Tú pocítiš od stredy do piatka. Aj keď sa snažíš ako vieš, tlak je stále silnejší. Práve kvôli tomu by si si mala dopriať počas nasledujúceho víkendu očistu mysle i tela. Naordinuj si relax v podobe masáže alebo vyraz do prírody prevetrať sa. V oblasti lásky a financií ostáva všetko nemenné.

Býk

V poslednú dobu cítiš nespokojnosť s viacerými vecami v tvojom živote. Je najvyšší čas, aby si začala so zmenami, ktoré ťa zbavia trápenia. Ak ti ostali nedoriešené otázky, skús ich vyriešiť medzi pondelkom až stredou. V tieto dni budeš mať rozhodnú a jasnú myseľ. Zvyšné dni venuj svojej polovičke, ktorá sa môže cítiť trocha zanedbávaná. Skús mu dokázať, že občas nemyslíš iba na seba.

Blíženci

V práci sa budeš tento týždeň nudiť, no úplne naopak to bude v tvojom súkromnom živote. Máš pred sebou pravdepodobnú hádku s partnerom, ktorá nebude vôbec príjemná. Dôležité je však uvedomiť si, na čom skutočne záleží. Aj ty môžeš byť konečne tá, ktorá sa príde ospravedlniť ako prvá. Cez víkend bude niekto z rodiny potrebovať tvoju pomoc. Neváhaj.

Rak

Konečne máš pred sebou pokojnejší týždeň, po ktorom si už dlhšie túžila. Je čas, aby si sa venovala iba sebe – zacvič si, choď na hodinu jógy, po večeroch sa venuj starostlivosti o pleť. Malé hýčkanie dobre padne nie len tvojmu telu ale aj psychike. To všetko sa odrazí na tom, že si podvedome privoláš do života novú známosť. Tá by sa mala objaviť v piatok alebo sobotu.

Lev

Pracovná oblasť ti medzi utorkom a štvrtkom prinesie zaujímavú ponuku, o ktorej by si mala v pokoji porozmýšľať. Veci sa vyvŕbia inak, ako by si čakala. Počas víkendu budeš mať nutkanie spraviť na sebe nejakú zmenu. Pravdepodobne sa to bude týkať vlasov. Spomeň si však, ako dopadli tvoje pokusy v minulosti a nožnice radšej nechaj v šuplíku.

Panna

Po dlhej dobe sa budeš konečne cítiť slobodne a plná energie. Skús ju využiť na niečo prospešné – napríklad cvičeniu, ktoré ti pomôže aj s bolesťami, ktoré začínaš pociťovať. Vo vzťahovej oblasti začneš mať jasnejšie. Konečne si uvedomíš, čo od vzťahov očakávaš a čo už nechceš nikdy zažiť. Cez víkend budeš mať chuť vyraziť si, no bude lepšie, ak ostaneš doma. Film a pohár vína ti padnú lepšie.

Váhy

V práci ťa tentokrát čaká pohoda, ale aj nejaké zmeny. Sústrediť by si sa počas tohto týždňa mala na veci, ktoré už dlhšie odkladáš a stále si ich nedokončila. Padne ti vhod začať nový mesiac s čistým štítom. Ku koncu týždňa sa črtá menšia výmena názorov s partnerom, no s chladnou hlavou to vyriešite rýchlo. Pozor si dávaj na zdravie, konkrétne kĺby by ťa mohli čoskoro potrápiť, ak sa preceníš.

Škorpión

Zdá sa, že po rušnejšom období sa veci v tvojom živote konečne upokoja. Začiatkom týždňa to uvidíš v práci, kedy začne miznúť napätie a atmosféra medzi kolegami bude uvoľnenejšia. To ovplyvní aj tvoju náladu doma a preto aj v tejto oblasti zažiješ pohodové chvíle. Cez víkend by ti padla vhod prechádzka v prírode, ktorá by ťa upokojila a spravila bodku za pokojným týždňom.

Strelec

Tento týždeň by si si mala dať najviac pozor na svoje zdravie. Zdá sa, že ťa už dlhšie trápi skrytá bolesť, ktorú by si rozhodne nemala podceňovať. Zdravie vie ovplyvniť aj tvoju psychiku a náladu, preto budeš kvôli tomu podráždená. Preto bude najlepšie, ak budeš čo najviac času tráviť starostlivosťou o seba, vyhneš sa tak nepríjemnej atmosfére, ktorú môže vyvolať tvoja nálada pri partnerovi.

Kozorožec

Po dlhej dobe sa tvoj život začína vracať do normálu, čo ťa nabije pozitívnou energiou. V práci budeš vďaka tomu osožná a opäť pochválená. Aj keď sa ti darí, dávaj si pozor na financie. Nenakupuj veci, ktoré akútne nepotrebuješ. Najmä cez víkend ťa bude vesmír lákať vytiahnúť kreditku z peňaženky, no dobre si to premysli. Všetko, čo si dokážeš nasporiť sa ti neskôr bude hodiť pri väčšej investícii. Cez víkend si sprav beauty relax iba pre seba.

Vodnár

V práci ťa nečaká nič nové, no veľké zmeny sa môžu udiať v tvojom osobnom živote. Konečne máš možnosť chodiť viac von a medzi ľudí, čo ti prinesie nie len pocit slobody a šťastia, ale aj novú známosť. Vyzerá to tak, že na mieste, kde by si to nečakala spoznáš muža, ktorý ťa úplne očarí. Je možné, aby si po takom dlhom čase mala konečne šťastie na vzťah? Ak si nenasadíš ružové okuliare príliš skoro, môže to tak byť.

Ryby

Už dlhšiu dobu sa ti zdá, že tvoj partner pred tebou niečo skrýva. Podozrievaním však nič nevyriešiš, radšej si sadnite a úprimne sa porozprávajte. Dobre vieš, že komunikácia je základ. Avšak, kým to nevyriešite, budeš mať pochmúrnu náladu, nebude ťa nič baviť a v práci budeš ako bez duše. Našťastie, v iných oblastiach života ťa nečaká nič strašné, takže tvoja nálada sa neskazí ešte viac.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.