Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Pozri sa, čo ťa podľa predpovede čaká v najbližších dňoch od dnes, 9. marca, do nedele 15. marca 2020!

Baran

Pracovne máš jeden úspešný týždeň za sebou a aj tento sa ponesie v rovnakom duchu. Už dlhšiu dobu ti ide „karta“, takže to využi čo najlepšie. Máš možnosť si finančne naozaj veľmi prilepšiť. O súkromné záležitosti – rodinné či partnerské, si nemusíš robiť starosti. Všetko bude v najlepšom poriadku.

Býk

V priebehu týchto dní sa budeš snažiť na pracovisku presadiť. Aby si dosiahla svoje ciele, budeš si musieť poriadne „zamakať“, pretože to síce pôjde ťažko, ale našťastie pôjde. V súkromí máš pred sebou ozaj pokojné a príjemné dni, ktoré v tebe budú trochu evokovať určitý stereotyp. Preto sa chop iniciatívy a priprav pre celú rodinu aspoň cez víkend nejakú zaujímavú aktivitu, ktorou sa dokážete spoločne zabaviť.

Blíženci

Máš pred sebou naozaj pracovne veľmi úspešný týždeň. Svoje úlohy a povinnosti zvládneš s ľahkosťou, čo nezostane bez povšimnutia nadriadených. Za svoje výsledky sa môžeš tešiť z dobrého finančného ohodnotenia. V utorok sa snaž vyhnúť hádke s partnerom, pretože by to boli vlastne spory o ničom. No ak sa ti to nepodarí, nerob si z toho ťažkú hlavu, pretože už vo štvrtok sa vám podarí všetko dať do poriadku.

Rak

Tento týždeň budeš konečne môcť na pracovisku uplatniť svoj zmysel pre detail. Nikto a nič ti nebude brániť v plnení si povinností tak, ako ti to najviac vyhovuje. Úspešná budeš kariérne a aj finančne. Rovnako tak sa ti bude dariť aj v osobnom živote. Zvlášť v stredu a cez víkend ti budú hviezdy priať v láske, a preto by si mala byť otvorená novým možnostiam, ak si single.

Lev

Aj keď budeš tento týždeň bez nálady, a trocha podráždená, ak ide o pracovné povinnosti, správaj sa ako profesionál. Svoje pracovné povinnosti si musíš plniť na 100 %. V súkromí si počas pondelka, utorka a nedele užiješ veľa lásky. Piatok a sobota sa však ponesú v duchu nervozity, ktorá vyplinie z rodinnej krízy. Každý problém si preto nechaj najprv preležať v hlave.

Panna

Máš pred sebou maximálne pohodový pracovný týždeň. Aj keď sa budeš kvôli tomu zrejme nudiť, nestresuj sa, pretože nič sa nedeje. Práve naopak, užívaj si to. Tvoje súkromie bude v tieto dni mierne rozkolísané. V pondelok sa budeš tešiť z lásky, naopak v stredu a vo štvrtok sa nevyhneš menšej hádke. Víkend už bude v pohode, dopraj si počas neho chvíľu relaxu.

Váhy

Ak máš v tomto týždni pred sebou dôležité rozhodnutia alebo neodkladné povinnosti, ktoré je nutné úspešne zvládnuť, tak na to všetko využi pondelok a utorok. Od stredy až do piatku to budeš mať vo všetkom, čo budeš robiť, mimoriadne ťažké. Hlavne v kariére. V osobnom živote to bude práve naopak. Najmä víkend bude pekný. Hlavne nedeľa, ktorá bude o rodinnej pohode.

Škorpión

Tento pracovný týždeň sa ti nič nebude dariť tak, ako by si si to predstavovala a chcela. Práve kvôli tomu budeš mať naozaj zlú náladu. Až v piatok sa to celé akosi zmení. V osobnom živote sa v priebehu pracovných dní nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti. Nenes si však podráždenosť z práce domov, iba by to uškodilo vašim vzťahom. Kým sa ti nezlepší nálada, radšej si pri výmene názor s partnerom zahryzni do jazyka.

Strelec

Po celý tento pracovný týždeň budeš v práci či škole doslova nadmieru spokojná, pretože bude kľudný. Nič mimoriadne sa neudeje, a to ti momentálne vyhovuje. Rovnako tak sa aj v osobnom živote budeš cítiť vo veľkej pohode. Dokonca v utorok alebo v stredu ťa od partnera čaká milé a láskyplné prekvapenie.

Kozorožec

Celý tento pracovný týždeň bude pre teba pokojný až tak, že sa ti to nebude páčiť. Aj také dni však musia byť. Naopak v oblasti citov a lásky sa máš pred sebou dni plné vzrušujúcich zážitkov, či už máš dlhodobý alebo len začínajúci vzťah. Ber to ako dobrú inšpiráciu, ako pre vás naplánovať aktivity na najbližší víkend.

Vodnár

Zisťuješ, že vo svojom zamestnaní máš dosť neprajníkov a závistlivcov, ale vďaka svojej povahe to budeš znášať veľmi dobre. V tom ti pomôže aj fakt, že vaši nadriadení sú práve na tvojej strane. V rodinnom aj v partnerskom vzťahu bude v priebehu týchto dní všetko v poriadku. Iba počas štvrtku hrozia malé nedorozumenia. Ale aj tie cez víkend zavládneš s prehľadom.

Ryby

Tento týždeň sa z pracovného hľadiska poriadne potrápiš. Nie preto, že by si nezvládala svoje povinnosti, ale chcela by ste všetko naraz a hneď. Snaž sa preto zachovať kľud a pohodu. Všetko príde postupne. Do toho všetkého sa pridá už hneď v pondelok hádka medzi tebou a partnerom, ktorú sa ti podarí ako tak dať do poriadku až v priebehu nadchádzajúceho víkendu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy