Pozri sa, čo ťa podľa predpovede čaká v najbližšom týždni od 02. do 08. februára 2020!

Baran

V zamestnaní sa obrň veľkou trpezlivosťou a vnútorným pokojom. Budeš to potrebovať, pretože nič nepôjde tak, ako by si chcela. Nedaj sa tým však vyviesť z rovnováhy. Všetko je tak, ako má byť a nič s tým nedokážeš urobiť. Podobnú situáciu môžeš očakávať aj v súkromí, preto sa snaž vyhýbať otvoreným konfrontáciám, ak nechceš mať pokazený víkend.

Býk

Na tento týždeň budeš mať dostatok zaujímavej práce. Aj keď sa ti darí, si nespokojná, pretože sa cítiš finančne nedocenená. Zrejme začneš vážne uvažovať o zmene zamestnania. V súkromí sa nič zaujímavé neudeje, všetko bude „na pohodu“. Využi najbližší víkend na niečo, čím by si si zlepšila náladu ešte viac. Navštív napríklad priateľov alebo sa vyber na nejaké kultúrne podujatie.

Blíženci

Tento týždeň sa budeš v zamestnaní trápiť. Okrem toho ťa ovládne pocit, že si za doterajšie výkony a výsledky nedocenená, čo ti tiež nepridá na nálade. Nič nerieš, na žiadne zmeny nemáš práve vhodné obdobie. Presmeruj svoju energiu radšej na partnera, a to obzvlášť počas stredy a štvrtku. Tieto dni máš v oblasti citov a lásky priazeň hviezd. Čo keby si si pre neho v priebehu víkendu pripravila nejaké milé prekvapenie?

Rak

Určite ťa poteší, že sa ti v zamestnaní konečne darí tak, ako ešte nikdy. Tvoja kariéra je na vzostupe, robotu stíhaš dokončiť v predstihu. Máš byť na čo hrdá, pretože si si to všetko poctivo vydrela. Dariť sa ti bude obzvlášť, ak podnikáš. Aj v súkromnej oblasti nemáš dôvod na nespokojnosť, víkend by si mala obetovať pre čas s rodinou.

Lev

Od pondelka do štvrtku sa u teba v zamestnaní budú diať postupné priaznivé zmeny, ktoré budú mať pozitívny dopad aj na tvoje financie. Piatok bude pre teba pokojným pracovným dňom. V tvojom osobnom živote si pondelok rezervuj na lásku. V tejto oblasti ti budú hviezdy naklonené maximálne. Aj víkend bude veľmi príjemný, vyraz si na drink s kamoškou, s ktorou sa už na neho dlhšie chystáte.

Panna

Tento týždeň bude pre teba skúškou tvojej trpezlivosti a odolnosti. V pondelok sa ti bude ešte ako-tak dariť, ale od utorka do štvrtka sa budeš musieť zaoberať iba problémami a prekážkami. Či už v práci alebo súkromí. Až v piatok sa situácia začne upokojovať. V tvojom osobnom živote sa v stredu nevyhneš hádkam, ktoré sa ti však v piatok podarí dať do poriadku.

Váhy

Mala by si sa pripraviť na veľmi náročný pracovný týždeň. Aj keď sa budeteš snažiť akokoľvek, nebude sa ti dariť v ničom, čoho sa chytíš. K tomu všetkému sa v súkromí pochytíš s partnerom kvôli dlhšie odkladanej záležitosti. Zvlášť vo štvrtok a piatok si nebudete vedieť prísť na meno. Víkend preto obetujte spoločnej konverzácii a riešeniu problémom tak, aby ste našli kompromis.

Škorpión

Na pracovisku v priebehu pondelka a štvrtka nič nerieš, pretože sa ti nebude dariť tak, ako si predstavuješ. Prelož si to na ostatné dni, počas ktorých sa ti naopak bude dariť vo všetkom. V osobnom živote bude streda dňom počas ktorého máš priazeň v oblasti citov a lásky, preto si naplánuj s partnerom romantický večer. Naopak v sobotu si dávaj pozor na svoje reakcie, pretože hrozia nedorozumenia a prudké hádky.

Strelec

Máš pred sebou taký zvláštne nudný pracovný týždeň, až na malé nepríjemne zmeny. Ale tie v pohode zvládneš. Dokonca sa môžeš pristihnúť pri tom, že sa trochu nudíš a že by si prijala viac roboty. Taktiež aj v tvojom súkromí bude v tieto dni pokoj a kľud. Na víkend by si mohla pre teba a partnera naplánovať niečo milé a romantické.

Kozorožec

Od pondelka do stredy sa v zamestnaní snaž najlepšie ako dokážeš, pretože počas týchto dní ti hviezdy budú nesmierne priať, či už v kariérnom napredovaní, ale aj v ostatných pracovných aktivitách. Ani štvrtok a piatok nebudú zlé. Rovnako tak aj v osobnom živote, obzvlášť v láske, máš priazeň hviezd na svojej strane maximálne ako sa dá, takže v priebehu tohoto týždňa sa nebudeš mať na čo sťažovať. Pozor len na prípadné víkendové povyrazenie, kedy ťa bude lákať malá nevera.

Vodnár

Toto je pre teba ďalší z pracovných týždňov, počas ktorého sa nebudeš mať na čo sťažovať. Darí sa ti hlavne vo finančnej oblasti. Ale dávaj si pozor na to, aby si neprecenila svoje sily, aj keď máš pocit, že ich máš dostatok. Úspech máš aj v oblasti citov a lásky, ale aj v prípadných flirtoch. Ale ak si zadaná, pozor, aby si to neprehnala spôsobom, že by si si užívala cez víkend niekde mimo domova.

Ryby

Ak máš v zamestnaní naplánovanú nejakú dôležitú prácu, tak sa to snažt stihnúť počas prvej polovice tohto týždňa, pretože počas druhej budeš mať pochmúrnu náladu, a to ti bude robiť problém. V citovej oblasti to bude v priebehu týchto dní ako na hojdačke. V utorok a v stredu budeš plná lásky, ale cez víkend zase budeš mať doslova náladu do všetkého a do každého rýpať v snahe vyvolať ostrú hádku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.