Máme pred sebou rok 2021, od ktorého máme veľké očakávania. Bude lepší, než bol rok 2020 alebo náš čaká ešte väčšia pohroma? 

Aký január čaká práve teba na základe tvojho znamenia?

Baran

Pre Barana nebude začiatok roka jednoduchý. Po náročnom pracovnom vyťažení bude mať pocit, že už nemá na nič chuť ani silu. Preto si zaslúži poriadny oddych a relax. Ak je to možné, vyčerpaj dovolenku a stráv ju buď sama, prípadne so svojimi najbližšími.

Potrebuješ nabiť svoje baterky, aby si sa mohla pustiť do niečoho veľkého. V pracovnom živote ťa čaká veľký úspech. Konečne naber odvahu a začni pracovať na svojom vlastnom projekte. Kedy, keď nie teraz?

Býk

Býk zažije veľké sklamanie v láske. Rozchod bude pokladať za najhoršiu vec, ktorá sa mu mohla prihodiť. Vďaka nej ale získa oveľa viac. Začne sa zaujímať o osobnostný rast, vďaka ktorému získa stratené sebavedomie a sebalásku.

Je dôležité, aby sa v tomto období obklopoval svojimi priateľmi a najbližšími. Čas trávený s týmito ľuďmi je ten najvzácnejší.

zdroj: Pexels/Karolina Grabowska

Blíženci

Blíženci sa dozvedia veľmi dôležitú novinku, z ktorej budú mať obrovskú radosť. Záleží však na ich rozhodnutí, akým spôsobom to ovplyvní ich život. V práci ich však čaká veľa práce, takže budú mať pocit, že sa na nich kopia povinnosti z každej strany.

Pre nezadaných máme dobré správy. Na obzore je nová láska. Treba mať oči otvorené.

Rak

Rakovi sa bude dariť najmä po finančnej stránke. Na obzore je nová práca alebo projekt, ktorý prinesie zaslúženú odmenu. Pozor ale na to, ako s týmito peniazmi naložíš. Nemíňaj bezhlavo, ale radšej investuj, aby sa ti to nevypomstilo.

Január bude pre Raka veľmi dobrým mesiacom aj čo sa lásky týka. Nezadané osoby spoznajú niekoho zaujímavého a tí, čo sú vo vzťahu, budú mať pocit, že všetko klape tak, ako má.

Lev

Lev sa ocitne pred výzvou, ktorá výrazným spôsobom ovplyvní jeho život. Od toho sa budú odvíjať aj ďalšie oblasti života. V žiadnom prípade by však nemal zanedbávať svojich blízkych, ktorí majú pocit, že sa im vzďaľuje a potrebuje trochu spomaliť svoje rozbehnuté tempo.

Pozor aj na zdravie. Leva potrápia bolesti hlavy spojené s vyčerpaním.

Panna

Pozor na krízu v partnerskom živote! Panny čaká podozrenie z nevery, ktoré obráti ich život hore nohami. Budú mať pocit, že nič nie je tak, ako bolo predtým a celý ich život sa mení. Jedinú stabilnosť pocítia od svojej rodiny, na ktorú sa budú môcť spoľahnúť.

Panny by si mali dávať pozor aj na svoju prácu. Kríza v osobnom živote môže nepríjemne ovplyvniť aj pracovnú koncentráciu.

Váhy

To, čo si Váhy v novom roku predsavzajú, sa naozaj aj vyplní. Mali by preto snívať vo veľkom, pretože tento mesiac bude patriť práve im a ich úspechu. Je čas na zmenu, ktorú doteraz odkladali. Svoju nerozhodnosť musia odložiť bokom a chopiť sa príležitosti, ktorá sa nebude opakovať.

Lepšie časy ich čakajú aj v partnerskom živote. Znovu pocítia stratenú iskru a budú sa cítiť milované. Popri tom všetkom by však nemali zabúdať na priateľov, s ktorými sa už dlho nevideli.

Škorpión

Január sa bude niesť pre Škorpióna skôr v pokojnej nálade. Nečaká ho žiadny stres ani hektické obdobie. Spokojnosť ho čaká nielen v pracovnom, ale aj osobnom živote. Teraz je však ideálny čas na vzdelávanie. Ak si odkladala niečo, čo sa chceš naučiť, urob to práve teraz.

Pozor však na prechladnutie. Radšej sa teplejšie obleč, pretože tvoja imunita je trochu oslabená.

Strelec

Strelec dostane v januári ponuku, aká sa neodmieta. Veľmi dobre si preto musí zvážiť všetky plusy a mínusy tohto rozhodnutia. Netreba sa rozhodovať rýchlo, ale je potrebné si to premyslieť.

Pozor aj na partnerské nezhody. Nemysli len na seba, ale venuj sa aj svojej polovičke, ktorá sa cíti zanedbávaná. Zavolaj svojej rodine, či nepotrebuje s niečím pomôcť. Ak to je možné, tráv s nimi čo najviac času.

Kozorožec

Kozorožec bude mať naozaj veľké šťastie. Na čo siahne, sa mu naozaj podarí. Netreba sa obávať ani menšieho risku. Pozor však na faloš ľudí, ktorí si hovoria tvoji priatelia. Tvoje šťastie ti budú závidieť a môžu sa pokúsiť ťa podraziť.

Kozorožec by mal v januári urobiť aj nejaký dobrý skutok. Pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Len tak, nezištne.

Vodnár

Vodnár bude v januári pohltený do svojej práce. Príde nová ponuka alebo sa rozbehne tá, na ktorej už pracuje. Kvôli tomu však bude zanedbávať svojich blízkych, partnera, priateľov, ale predovšetkým seba.

Vodnár by mal preto aj trochu spomaliť, inak si kvôli pracovným povinnostiam privodí aj zdravotné problémy. Je dôležité držať si v živote rovnováhu. Okrem práce treba aj oddychovať a tráviť čas s blízkymi.

Ryby

Ryby počas januára konečne objavia svoje životné poslanie. Nájdu presne tú vec, ktorá ich bude napĺňať a kvôli ktorej budú šťastní. Kvôli tomu si ich život bude vyžadovať aj menšie zmeny, ktoré sú ale potrebné. Ak budeš musieť dať výpoveď, neboj sa urobiť to.

Hviezdy sú naklonené na tvoju stranu. Odstrihni od seba toxických ľudí, ktorí ti budú brániť v tvojom úspechu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.