Prvý zimný mesiac je tu a s ním ťa čakajú nové prekvapenia a výzvy. Aké, to sa dozvieš v dnešnom horoskope, tak čítaj ďalej.

Baran

Nový mesiac začneš úspešne, no moc pozitívne ťa nenaladí počasie. Oveľa radšej by si uvítala slnko, než tmu. Celkovo sa však budeš v decembri cítiť dobre, a to aj vďaka tomu, pretože si darčeky stihla kúpiť skôr.

Býk

Konečne si v decembri oddýchneš a väčšinu prác budú za teba robiť ostatní ľudia. Myslíš si, že si to zaslúžiš a tak sa necháš rozmaznávať. Všetky darčeky, ktoré kupuješ na Vianoce sú z 2/3 tvoje a tak máš dobrú náladu.

Blíženci

Tvoj celý rok bol hektický, kedy si vystriedala veľa ľudí, ktorých si spoznala. Niektorí ťa opustili, iným si neprišla na chuť ty, ale zase si sa spoznala s takými ľuďmi, na ktorých nedáš dopustiť. Túžiš po tom, aby sa december ustálil a bolo to takéto natrvalo – možno sa ti to splní.

Rak

V rodine si to mala rušné a väčšinu času, keď sa dalo, si trávila mimo domu. Uvedomuješ si, že tvoje správanie nebolo najlepšie a tak si pripravená to tento mesiac zmeniť. Potrebuješ veľa odvahy, no s dobrým tréningom sa ti to podarí.

Lev

December je otvorený novým zážitkom. Všetko sa musí točiť okolo teba a budeš veľmi potešená, ak ľudí najviac nadchnú tvoje darčeky. Dala si si s nimi námahu a tak očakávaš, že sa ti to patrične vráti.

Panna

V decembri konečne nájdeš pokoj v duši. Bude to pre teba mesiac oddychu a starania sa o seba. O ostatných sa staráš celý rok, prečo by si sa nemohla o seba postarať celý mesiac? Zober to do vlastných rúk a budeš šťastná.

Váhy

Napriek tomu, že si hovoríš, že na konci roka sa nemôže nič pokaziť – stále môže. Čakajú ťa nečakané prekvapenia, ktoré ťa vôbec nepotešia a skôr budú negatívne. Mala by si sa viac venovať meditácii a tomu, aby si nevybuchla pri každom probléme. Budeš to potrebovať.

Škorpión

Darčeky od známych a priateľov, ktoré sa s týmto mesiacom spájajú, ťa vôbec nepotešia. Myslíš si, že ťa po toľkých rokoch poznajú, no ukáže sa opak. Sklameš sa v nich, no pre teba to nie je novinka. Snaž sa s nimi tráviť viac času a porozumiete si.

Strelec

Môžeš mať tento mesiac pocit, že je všetko proti tebe, no ukážeš sa, že TO všetko je na niečo dobré. Aj keď sa ti niečo nebude zdať správne, choď do toho a až po čase zistíš, ako dobre si urobila.

Kozorožec

Tento mesiac miluješ. Prichádza, pre teba, to najkrajšie obdobie a ty sa nevieš dočkať. Budeš plná optimistickej nálady a zo snívania ťa vytrhne len malá chrípka, ktorej sa však raz-dva zbavíš.

Vodnár

Užiješ si trochu vzrušenia a zábavy. Na diskotéky, ktoré sa uskutočnia koncom roka, sa chystáš a tak dúfaš, že tam nájdeš svoju vysnívanú polovičku. Šťastné časy už na teba čakajú.

Ryby

Na konci roka, v mesiaci december, všetkým povieš ako sa cítiš. Bude to pre teba poriadna výzva, no nechceš sa už s pocitmi skrývať a budeš rada, ak ich budeš môcť povedať niekomu, kto ťa už nesklame.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.