Horoskop na december

Strelec

Tvoj december bude ako na hojdačke. Horoskop hovorí, že by si v práci mala trochu pribrzdiť. Neboj sa, všetko stihneš včas a užiješ si vianočné sviatky s rodinou a priateľmi.

V láske to bude celkom v poriadku. Ak si zadaná, nemaj strach, pretože vás s partnerom nečakajú žiadne zmeny. Môže na vás ale doľahnúť stereotyp, o čom by ste sa mali porozprávať, pretože taký vzťah nie je dobrý.

V oblasti zdravia to bude pre teba celkom chaotické. Celý mesiac sa s tebou bude ťahať akási bolesť a budeš behať od lekára k lekárovi. Nebudú ti vedieť prísť na to, čo ti je. Napokon sa ale všetko vyrieši a ty budeš v poriadku.

párik na Vianoce
zdroj: Unsplash/Jakob Owens

Kozorožec

Už na začiatku tohto mesiaca na teba doľahne vianočná atmosféra. Skús si tak zájsť na trhy a daj si punč. Budeš sa tešiť ešte viac. Nemala by si to však preháňať, pretože býva pravidlom, že ak sa na niečo tešíš, bude sa ti to zdať ako večnosť.

Tvoja vianočná nálada tak môže zasiahnuť aj do pracovnej oblasti. Neustále budeš myslieť na sviatky a na zoznam nákupov. To ale nechaj až na čas po robote. Cestou domov sa môžeš zastaviť v nákupných centrách a nakúpiť čosi pod stromček. Zlepší ti to náladu.

Decembrový horoskop tvrdí aj to, že tvoje zdravie na tom bude dobre. Ak si zmenila stravu, ešte do svojho programu skús zaradiť aj hodinové cvičenie a na Vianoce si tak pokojne môžeš vychutnávať majonézový šalát či sladké koláče.

Vodnár

Vodnárovi sa tento mesiac bude dariť vo všetkých životných oblastiach. Ak si zadaná, prežiješ krásne romantické chvíle v objatí partnera. Keď si ale single, do života ti nevstúpi nikto nový. Skús sa ale vybrať na sólo rande, kde si to perfektne užiješ aj sama. Iba nedávno sme ti o tom písali aj my.

V práci sa ti konečne podarí zblížiť aj s kolegami, s ktorými ste doposiaľ prehovorili iba zopár slov. Dokonca medzi nimi nájdeš aj spriaznenú dušu v podobe dobrej kamarátky.

Zdravie s tebou bude takisto sympatizovať. Dokázala si si vybudovať veľmi silnú imunitu, čo ti pomôže neochorieť počas celej zimy.

Ryby

Už nedávny horoskop ti tvrdil, že patríš medzi znamenia, ktoré budú mať taktiež šťastný mesiac. V robote si s kolegami vytvoríte krásnu vianočnú atmosféru, ktorá vás všetkých chytí za srdce a každý navôkol bude akýsi láskavejší.

Hoci to vo vzťahu s priateľom budete mať stereotypné, tak ste si to predstavovali a je to pre vás tá pravá idylka. Budete spokojní v náručí toho druhého a taká situácia vás ešte aj viac zblíži.

Zdravie sa s tebou zahrá v strede mesiaca, kedy ťa postretne nádcha. Dokážeš sa jej rýchlo zbaviť, ak začneš piť teplé čaje a teplo sa obliekať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy