Začína nový mesiac, v ktorom ťa čaká veľa prekvapení, ale aj veľa výziev. Poď sa teda pozrieť, čo zažiješ.

Baran

V rodinnom kruhu sa ti bude dariť a bude to celkom pokojný mesiac, ak si dáš záležať. Najviac sa venuj partnerovi a rodičom, pretože po čase, ktorý strávite doma, budete medzi sebou cítiť napätie. Rodina potrebuje cítiť podporu najviac, rovnako aj partner. Hovor im milé slovíčka a venuj im pozornosť.

Býk

V apríli môžeš uskutočniť všetky svoje nápady a plány, ktoré chystáš. Dokážeš tak svojmu okoliu, že ťa vôbec nemusí podceňovať a že sa v tebe skrýva oveľa viac, než si myslí. Hviezdy ti budú naklonené, preto sa ti nič zlé nestane. Zažiješ radosť a lásku, emócie, ktoré si hľadala celé tri mesiace. Vďaka aprílu zistíš, že všetky tvoje sny sa dajú uskutočniť aj z domu a prinesie ti to veľa radosti.

Blíženci

Počas apríla budeš potrebovať byť sama viac, než v iný mesiac. Doľahne na teba tlak spoločnosti a automaticky budeš vyhľadávať tiché miesta. S priateľom sa nepohádaš, no nemali by ste zabúdať na každodenné prejavovanie lásky. Kupuj mu malé darčeky cez e-shop vždy, keď si na neho spomenieš a nezabudni na rande, ktoré môžete poňať originálne a dať si piknik v izbe.

Rak

Obávať sa môžeš výmeny názorov online s nejedným človekom. Nenechaj sa zastrašiť, vždy si stoj za svojim a obhajuj pravdu. Najlepšie bude, keď sa nenecháš zviesť z cesty a nebudeš sa báť prekonávať prekážky – či už v home office, alebo v súkromnom živote. Tento mesiac ťa naštartuje správnym smerom, pretože pocítiš príval energie.

Lev

Ak máš pocit, že ťa posledné mesiace ľudia len využívali, urob s tým rázny koniec. Venuj sa sebe a buď niekedy zdravo sebecká – jednoducho, nastav si tento mesiac svoje hranice. Snaž sa viac oddychovať a menej pracovať z domu. Nemôžeš zabúdať na svoje telo, pretože potom ochorieš a to by sa ti v tejto situácii nevyplatilo.

Panna

Projekty, ktoré máš rozrobené, tento mesiac nedokončíš, no všetci v tvojej práci to pochopia. Čas, ktorý budeš doma, tráv efektívne. Zober priateľa na prechádzku do lesa, cvičte spoločný tréning doma, maľujte a venujte sa kreatívnym činnostiam. Vďaka oddychu, ktorý teraz prišiel, budeš mať neskôr veľa zaujímavých nápadov.

Váhy

Tento mesiac nečakaj žiadne problémy, len sa poriadne namotivuj. Prichádza čas, kedy môžeš začať behať v lese, kde nie sú žiadni ľudia. Novoročné predsavzatia sa majú plniť počas celého roka, nie len prvé tri mesiace. Nezaspi na vavrínoch a buduj svoju vysnívanú postavu spolu so zdravím, aj keď v „pohodí“ domova. Dbaj na dostatok vlákniny v strave a vypi cez deň dva litre vody.

Škorpión

V apríli sa ti všetko skomplikuje. Zo začiatku budeš mať pocit, že nič nejde podľa tvojich plánov, no ak sa budeš snažiť, tak nebudeš musieť podľahnúť panike. Domáca karanténa ti nevyhovuje, stále máš potrebu sa s niekým hádať. Tieto dni budú pre teba zlé, no musíš veriť, že všetko raz prejde. Záleží to len na tebe a na tom, ako sa k tomu postavíš.

Strelec

V tomto mesiaci by si sa mala viac venovať partnerovi a zapracovať na romantike. Ceň si život, ktorý máš, ktorý môžeš žiť a ceň si to, že si zdravá. Nenechaj sa ovplyvniť zlou náladou – buď nastavená pozitívne a všetky tvoje sny a túžby sa tento mesiac splnia. Hoci tomu neveríš, bude to tak. Apríl je bláznivý mesiac, prečo by sa ti niečo bláznivé nemalo splniť, aj keď si doma?

Kozorožec

Tento mesiac sa zbytočne s nikým nehádaj, radšej ustúp, aj keď máš možno pravdu ty. Tvoji priatelia a rodina sú na tvojej strane, takže aj tak zvíťazíš. Keď budeš pociťovať strach, napusti si vaňu a relaxuj. Pomôže ti to upokojiť myseľ a nemyslieť na zlé veci, ktoré sa dejú vonku.

Vodnár

Nauč sa asertívne komunikovať, v apríli to budeš potrebovať. Tvoje postoje a názory budeš prezentovať pred dôležitými ľuďmi online, ktorí môžu ovplyvniť tvoje budúce plány. Apríl bude jednoducho tvoj mesiac, aj keď si voči tomu skeptická.

Ryby

V apríli by si nemala podceňovať zdravie. Budú sa striedať slnečné dni s upršanými, čo je pre zdravie najhoršie. Dopraj si vitamíny v podobe ovocia a zeleniny, ktoré si dôkladne umyješ. Ak máš výhodu home officu, dbaj na časový harmonogram, pretože inam sa môže stať, že tvoje telo preťažíš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.