Láska prekoná všetko, dokonca aj globálnu koronavírusovú pandémiu. Koronavírus síce pozastavil mnoho vecí, lásku sa mu zatiaľ premôcť nepodarilo.

DEMI LOVATO & MAX EHRICH

Demi a Max začali spolu randiť v marci tohto roku a o štyri mesiace neskôr sa Max rozhodol požiadať Demi o ruku. Ako rýchlo prišlo k zásnubám, tak aj rovnako rýchlo nastal ich koniec. Iba dva mesiace potom sa rozhodla Demi zásnuby odvolať. A nie len zásnuby, ale aj celý vzťah. Medzi párom bolo viacero nezhôd a nejasností, ktoré nakoniec skončili až pri právnikoch.

GWEN STEFANI & BLAKE SHELTON

Dňa 27.októbra sa Gwen podelila so svetom o radostnú novinku. Po piatich rokoch spoločného života sa jej priateľ Blake rozhodol urobiť v ich vzťahu veľký krok. Na svoj instagram zdieľal fotografiu so svojou, teraz už snúbenicou: „Gwen, ďakujem ti za záchranu roka 2020 a za celý môj život. Milujem ťa. Povedala áno!“.

NICOLA PELTZ & BROOKLYN BECKHAM

Dva týždne po zásnubách zdieľal Brooklyn na svojom instagrame príspevok s popisom: „Opýtal som sa svojej spriaznenej duše, či si ma vezme. Povedala áno. Som najšťastnejší chlap na svete. Sľubujem, že budem najlepším manželom a raz aj najlepším otcom. Milujem ťa láska“ vyjadril sa.

LILY COLLINS & CHARLIE MCDOWELL 

Hviezda seriálu Emily in Paris povedala áno svojmu priateľovi Charliemu. Prvýkrát sa šírili klebety o ich vzťahu v júli 2019, keď ich paparazzi pristihli spoločne v Los Angeles. Z klebiet sa stal bleskovo overený fakt a po vyše roku randenia sa párik zasnúbil!

Zdroje: usmagazine.com, people.com

 

 

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.