Obaja ste sa snažili, dávali si druhé, tretie, štvrté šance, ale nefunguje to. Je na čase, odpustiť si a rozísť sa.

Odcudzenie

Dostali sme sa do bodu, keď šanca číslo dva nie je druhá v poradí, ale tak stá v poradí. Už ti skutočne nemám, čo povedať. Odcudzili sme sa tak, že s tebou nedokážem byť v jednej miestnosti. Jediné, čo nám zostalo sú spoločné spomienky, nič viac. Existujú ľudia, ktorým problémy vo vzťahu pomôžu a takí, ktorým problémy vzťah zničia. Hádaj, kde patríme my?

Snaha by mala byť naším priezviskom. Neviem, koľko času a energie dokáže človek venovať snahe, ale ja som jej venovala skutočne mnoho. Neustále hádky, klamstvá, udobrovanie a kolotoč, ktorý sa nechce zastaviť. Urážky, slzy a všetko odznova. Neviem, v akom poradí, dokáže človek milovať a nenávidieť, striedať emócie v priebehu dňa, ale viem, že tým všetkým sme si prešli.

zdroj: unsplash.com

Prázdnota

Nestačil by nám jeden život na to, aby sme spočítali všetko situácie, v ktorých sme si navzájom zlomili srdce. Chcela by som tie slová vziať späť a už nikdy ich nepovedať. Odísť skôr ako sme nezničili nás. Chcela by som sa pozrieť do tvojich očí a nájsť v nich nádej. Teraz nevidím nič. Žiadny záblesk ľútosti a lásky.

Zostali sme len my. Opustení, zničení, sklamaní a navzájom sa milujúci. Držím v ruke tvoju dlaň a moje srdce je ako ľad. Premrhali sme roky na vzťah, ktorý nikdy nebude fungovať. Tak mi odpusť, že som nedokázala odísť. Odpusti mi, že som chcela byť pre teba tou pravou. Odpusti mi, že už neviem dýchať s tvojou rukou na ramene.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.