hm.com

September je mesiac Fashion Weekov a predstavovaní nových kolekcií a to je jeden z dôvodov, prečo sa na prvý jesenný mesiac každoročne tešíme. Našim prvým septembrovým fashion eventom bolo predstavovanie novej kolekcie H&M Studio AW/2018. Táto kolekcia vždy milo prekvapí, tak sme sa nevedeli dočkať, čo prinesie tento ročník.

V utorok, kedy sa predstavenie kolekcie konalo, sme vyrazili do showroomu, aby sme si pozreli nové kúsky a niektoré z nich aj vyskúšali. Dámske outfity z tejto kolekcie sú veľmi ženské, ale majú v sebe aj maskulinné prvky. Tie dodávajú celému vzhľadu netypický šmrnc.

zdroj: HM

Keďže sme si zobrali na pomoc aj nášho Draha, obzreli sme si aj pánsku kolekciu. Tieto kúsky sú v originálnom univerzitnom štýle. Jednotlivé kúsky pôsobia luxusne, no zároveň veľmi sviežo.

Celú kolekciu hodnotíme na výbornú a aj my si pôjdeme určite nejaký ten kúsok uchmatnúť. Od dnes ju už nájdeš na webe a v predajni v Eurovei. Na tvojom mieste by sme tam rýchlo bežali, kým sa opäť všetko nevypredá.

Ako malý bonus sme pre teba pripravili aj krátku reportáž, kde okrem zaujímavých kúskov v našom podaní uvidíš aj super atmosféru, ktorá na predstavení kolekcie vládla.

Článok vznikol v spolupráci s H&M

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista