Hviezda zo Skrytej vášne

Hviezda zo Skrytej vášne je už vydatá pani. Herečka Natasha Klauss ešte v priebehu júna povedala „áno“ svojmu partnerovi Danielovi, ktorý je úspešným podnikateľom. Na svojom Instagrame zdieľala množstvo fotografií a videí z toho významného dňa.

Natashu si z telenovely môžeš pamätať ako prísnu a dominantnú Saritu, ktorá dozerala na svoje sestry, aby nevyviedli nejaký „prúser“. Hviezda zo Skrytej vášne oslávi na konci augusta už 46 rokov a predtým bola dvakrát vydatá za iných mužov, no tieto manželstvá nevydržali. Jedno trvalo iba jeden rok a to druhé až 10 rokov. Z týchto vzťahov má aj dve deti.

Svadba prebiehala koncom júna a konala sa pod holým nebom. Išlo nepochybne o veľkú zábavu, z ktorej vzniklo množstvo vydarených záberov.

K oltáru ju neodviedol otec

Je ti muž na videu odniekiaľ povedomý? Natashu, bohužiaľ, nemohol odviesť k oltáru jej otec, pretože rodičia ju opustili v priebehu minulého roka. Tejto úlohy sa preto zhostil herec Jorge Cao, ktorého si môžeš zo Skrytej vášne pamätať ako deduška Martina, ktorý sa o všetky tri dievčatá rád staral a mal s nimi dobrý vzťah. Dnes má herec už 78 rokov, no stále vyzerá veľmi dobre.

Jorge sa rozhodol, že nebude účinkovať v pokračovaní obľúbenej telenovely, čo určite sklamalo nejedného diváka. V priebehu februára sa uskutočnila aj premiéra nových častí a nechýbali tam všetky známe osobnosti.

Aj toto ťa čaká v pokračovaní Skrytej vášne

Natasha bola nepochybne nádhernou nevestou. Zvolila si jednoduché šaty s dlhšou vlečkou a výraznejším výstrihom. Na jej profile nájdeš množstvo fotiek a videí.

Hviezda zo Skrytej vášne sa vydala
zdroj: Instagram/portalnatashaklauss

Šťastní mladomanželia

Ona snáď ani nestarne!

Páčila sa ti seriálová Sarita ako nevesta?

Zdroj: Instagram/portalnatashaklauss

Viac z kategórieHot News