Nejde o Zlatého Slávika ani Ota, ale o súťaž, ktorá vznikla na Slovensku len minulý rok a predsa získala veľkú publicitu. Či je to obsadením obľúbenej moderátorskej dvojice alebo skôr známymi influencermi, ktorí sa objavili v rebríčku, o tom by sa dalo uvažovať, ale tento rok sa súťaž koná opäť a zvučné mená sa v tabuľkách objavili znovu.  

22. 02. 2021 sa spustilo veľké hlasovanie v prestížnej súťaži Social Awards Slovakia inak známej aj ako SOWA. Ide o anketu, v ktorej ľudia rozhodujú o tom, kto zo slovenských influencerov zvláda svoj vplyv najlepšie. Má 12 kategórií, 2 hlasovacie kolá a nakoniec veľké finále, kde porota udelí jednému z nominovaných špeciálnu cenu.

Hlavnými tvárami súťaže sú, ako aj minulý rok, Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej Sajfa Cifra. Či sa bude konať aj oficiálne odovzdávanie cien, to je zatiaľ vo hviezdach, ale jedno vieme určite, vo všetkých kategóriách sa objavili veľké a zaujímavé mená.

Svoj hlas môžeš dať aj ty svojej obľúbenej hviezde internetu alebo hercovi či spevákovi na stránke socialawardslovakia.sk. Hlavnou cenou pre hlasujúcich je dvojtýždňový pobyt v New Yorku pre 2 osoby, s ubytovaním a vreckovým. Ďalšími lákavými cenami sú Macbook a smartphone.

Hlasovať môžeš aj prostredníctvom SMS správy. Hlavnou cenou v tomto hlasovaní je 10 000 eur a týždenná výhra 500 eur.

foto: @socialawardslovakia

foto: @socialawardslovakia

Všetky dôležité informácie nájdeš priamo na webe socialawardslovakia.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.