outfity na rande
Instagram/sonickahypikova/sweetladylollipop/itslibes

Výber outfitu na rande je pre nás ženy nočnou morou. Chceš zanechať dokonalý prvý dojem, a preto si na svojom výzore dávaš veľmi záležať. Ak však vieš, kam idete a čo na tomto prvom stretnutí s neznámym, no potenciálnym priateľom budete robiť, je to oveľa jednoduchšie. Toto sú 4 najčastejšie miesta na rande v zime a 4 looky, ktoré sa na tieto aktivity najviac hodia. Inšpiruj sa a buď nezabudnuteľná, no pritom stále sama sebou.

Pred rande to býva naozaj náročný čas premeny. Každá z nás chce vyzerať príťažlivo, a preto od poriadnej sprchy spojenej s celotelovým holením, to prechádza k vytváraniu účesu, make-upu až k naozaj prepracovanému outfitu. A vtedy zvyčajne prichádza veta: „Nemám si čo obliecť.“

Aj keď to nie je myslené tak, že v šatníku nie sú použiteľné kúsky, skôr je problém skombinovať to tak, aby sa to na rande hodilo. Ak však vieš miesto, kde sa stretnete, alebo aktivitu, ktorá sa bude vykonávať, tvoj problém je o polovicu menší. Outfit na rande sa odvíja nielen od miesta, ale hlavne od toho, čo ty sama rada nosíš.

1. Prechádzka

Dostala si pozvanie na prechádzku, krásnou jesennou (v niektorých častiach už zasneženou) krajinou. Rande v prírode môže mať svoje čaro, vzájomné zbližovanie sa rozhovorom a neskôr aj jemné dotyky, ktoré vás navzájom zahrejú.

Aj napriek tomu, že chceme vyzerať dokonalo, pri prechádzke zvoľ hlavne pohodlnosť a teplo. Najlepší outfit do takéhoto počasia je určite hrubý sveter, trendy kabát, rukavice, čiapka, šál a pohodlné topánky. Neboj sa doplniť svoj outfit farbami. Inšpiruj sa týmito štýlovými Slovenkami.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista