instagram.com/westworldhbo & instagram.com/huntersonprime

Miluješ seriály no romantické či zábavné formáty ťa už nebavia? Skús dať šancu akčnejšiemu obsahu, pri ktorom sa ani sekundu nudiť nebudeš. Neboj sa, nemáme na mysli chlapmi milované automobilové naháňačky a prestrelky. Týmto 3 by si mala dať šancu!

Hunters

Tento akčný seriál je tohtoročnou novinkou. Má 10 častí, v ktorých sa prenesieš do 70. rokov v USA. Lovci nacistov sa pokúsia zabrániť vysokopostaveným nacistom prevziať moc a vytvoriť 4. ríšu. Táto zvláštna zápletka a akcia ťa určite zaujme. Navyše aj herecké obsadenie stojí za to – v hlavnej úlohe s legendárnym Al Pacinom.

La Casa De Papel

Ak si sa stále neodhodlala na tento seriál, je čas! Dokonalé spojenie akcie, logiky a súkromných zápletok ťa vtiahne do deja tak, ako žiaden iný seriál. Kvôli napätiu občas prestaneš dýchať. Skupina zločincov sa pokúsi pod vedením inteligentného a trocha divného Profesora okradnúť Španielsku kráľovskú mincovňu. Podarí sa im vďaka dokonalému plánu uskutočniť najväčšiu krádež v histórii?

Westworld

Seriál inšpirovaný rovnomenným filmom sa dočkal tento rok svojej 3. série. Dramatický dej ťa zavedie do Westworldu – futuristického sveta, ktorý obývajú robotické bytosti a kde sa ti môže splniť akákoľvek túžba. Roboty sa však začnú vymykať ľudskej kontrole a do mesta zároveň prichádza cudzinec, ktorý do príbehu vnesie násilie. Základnou otázkou, s ktorou seriál pracuje je Čo ak náš svet nie je skutočný? 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife