Nevieš, čo by si kúpila svojmu frajerovi pod stromček a nechceš ho odbiť klasikou v podobe ponožiek, pyžama alebo kozmetiky? Ak hľadáš niečo nezvyčajné, máme pre teba jeden tip. V prípade, že je tvoja polovička pôžitkárom, vášnivým kuchárom alebo mu len chceš vyraziť dych, okúzli ho najlepším korením na svete.

S darčekovými sadami od .pepper..field trafíš do čierneho. Nielen že ho potešíš niečím nezvyčajným a praktickým zároveň, kúpou tiež pomôžeš zmeniť život v chudobnej Kambodži. 

Spoločnosť .pepper..field, ktorá získala v oceňovaní SDGs 2. miesto v kategórii biznis, nedováža len korenie, ktoré 100 % férovo odkupuje od malých kambodžských farmárov. Má aj vyšší zmysel, a to primárne pomôcť ľuďom v Kambodži. Korenie, ktoré je súčasťou všetkých darčekových kaziet, je považované za najlepšie na svete a je ako jediné chránené geografickou polohou rovnako ako napríklad Champagne vo Francúzsku.

zdroj: .pepper..field

Svedčí o tom aj fakt, že si za svoje dva produkty tento rok odniesli z Londýna prestížne ocenenie GREAT TASTE, konkrétne tri hviezdičky za ich lyofilizované zelené Kampotské korenie a dve hviezdičky za tmavočervené Kampotské korenie. A teda nie náhodou sa tituluje šampanským medzi korením a ako doplnok pokrmov ho radi využívajú šéfkuchári najlepších reštaurácií.

Vzácne Kampotské korenie sa naviac ručne balí do luxusných darčekových sád z českého skla a voňavého dreva. Osobitosť a presné cielenie im dodáva možnosť gravírovania personalizovaného odkazu pre tvoju milovanú osobu priamo na darčekové balenie. 

Ako chutí luxusný darček, ktorý prepája dva svety a mení život v chudobnej Kambodži k lepšiemu?

Keď raz ochutnáš pravé Kampotské korenie, ťažko sa vrátiš k tomu bežnému. 100 % organický fair trade produkt, s láskou zbieraný, slnkom sušený a ručne kontrolovaný – guľôčka po guľôčke priamo v Kambodži. Proces selekcie je veľmi náročný. Na jeho konci každá guľôčka dostane 4 certifikáty kvality, ktoré dokazujú, že sa nejedná o falzifikát. Má tiež špeciálny „lot number“, vďaka ktorému kedykoľvek vyhľadáš svojho farmára.

O tom, že je Kampotské korenie správna voľba, ťa presvedčí úžasná chuť a omamná vôňa, ktorá sa pre teba stane návyková. Najchutnejšie korenie pozdvihne každé jedlo k úplnej dokonalosti. A teda musíš súhlasiť, že darček v podobe českých darčekových sád s Kampotským korením určite tento rok poteší nejednu milovanú osobu pod vianočným stromčekom.

Ak hľadáš konkrétne tipy na darčekové sady, ktorými by si mohla svojho priateľa potešiť, určite siahni po jednej z týchto troch.

Kampotské korenie – Sada DUOMILL s mlynčekom v darčekovej krabičke s 3 x 50 g korenia

Najpredávanejší mlynček minuloročných Vianoc. Dvojitý akáciový mlynček s dvoma mechanizmami mletia CeraCut®, ktoré sú vhodné na dve korenia alebo korenie a soľ. Praktické rozlišovacie viečka chránia pred vypadávaním korenia a vďaka gravírovanému piktogramu prezradia, kde sa ukrýva ktoré korenie. Sada obsahuje 3 x 50g všetkých druhov korenia – biele, čierne aj červené Kampotské korenie a ukryté v nádhernej darčekovej krabičke s možnosťou gravírovania. Cena 127,56 EUR.

Kampotské korenie – lahodné orechové maslá s Kampotským korením (2 x 150g) + sada skúmaviek (3 x 12g)

Namixuj si svoju sladkú sadu dvoch orechových, 100 % vegánskych a bezlepkových masiel, ktoré sú vyrobené v spolupráci s českými BARENUTS. Všetky kombinácie sú ladené tak, aby obsahovali autentické kambodžské chute – červené Kampotské korenie, kešu, mango, kokos, ale tiež tie najkvalitnejšie kráľovské pražené mandle, pistácie, Bourbon vanilku či lyofilizované maliny – zaliate tou najlepšou, ručne spracovanou čokoládou priamo z bôbu.

Ochutnaj legendárne červené Kampotské korenie v tej najsladšej podobe. Darčeková sada obsahuje tiež bestseller – sadu malých skúmaviek Kampotského korenia od .pepper..field (3 x 12g). Cena 70,36 EUR.

zdroj: .pepper..field

Sada veľkých skúmaviek s Kampotským korením (3 x 75g) + Soľný kvet Fleur de Sel v sklenenej dóze 160 g

Soľ a korenie sú základom kuchynskej výbavy. Drevená darčeková kazeta v sebe ukrýva to najlepšie z najlepšieho. 160 g dóza s dokonalým panenským soľným kvetom z Kampotu, ktorý je doplnený o tri skúmavky kráľovskej veľkosti obsahujúce to najlepšie korenie z Kampotu. Čierne zlato Kampotu aka čierne korenie. Biele korenie známe aj ako šampanské medzi korením a posledná skúmavka so sebou prináša červenú smršť tých najexotickejších korenistých chutí. Cena 101,16 EUR.

Viac tipov na nápadité darčeky, ktoré vyrazia dych, nájdeš na www.kampotskekorenie.sk

Zdroj: Tlačová správa/.pepper..field

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.