instagram.com/christmas.2020_, christmas.giftsideas

Poznáte sa už roky, viete o sebe úplne všetko a považuješ ju takmer za svoju sestru. Najlepšia priateľka je tu vždy pre teba a ty ju chceš na Vianoce potešiť niečím špeciálnym. Ak máš dostatok času, môžeš jej vyrobiť jeden z týchto originálnych darčekov. Také darčeky sú tie najcennejšie.

Ak chceš pre ňu niečo špeciálne, máme pre teba zopár tipov, ktoré ju určite potešia.

Fotky zo spoločných zážitkov

Určite ste toho spolu zažili veľa. Môžeš vytvoriť fotoknihu alebo fotoalbum so zaujímavými a vtipnými popismi, prípadne jej vyrob nejakú originálnu nástenku z fotiek. Vaše fotky môžeš použiť aj na výrobu fotodarčekov, napríklad hrnček s vašou fotkou alebo ak má rada puzzle, objednaj tie. Určite sa veľmi poteší a môžete ich potom poskladať spoločne.

Lístky na podujatie, kam pôjdete spolu

S tými podujatiami to je síce teraz kadejaké a nevieme, kedy sa náš život vráti do normálu. Môžeš jej však kúpiť lístky na ľubovoľné predstavenia do divadla, vstupenky do kina alebo lístky na koncert, ktorý sa uskutoční o pár mesiacov (ak sa uskutoční). Môžeš ísť potom s ňou a nielen že jej venuješ skvelý darček, ale budete mať ďalší spoločný zážitok.

Spoločné tričká/hrnčeky/náramky priateľstva

Ak chceš, aby všetci vedeli o vašom priateľstve, kúp jej spoločné tričká alebo hrnčeky, ktoré dávajú zmysel len vtedy, ak sú spolu. Prípadne náramok alebo prívesok priateľstva je tiež zaujímavou voľbou.

Poukaz na masáž/kozmetiku/kaderníčku

Vieš, že by si rada dopriala masáž alebo navštívila kaderníčku, kozmetičku či nechtárku? Sama však nechce toľko míňať alebo si to len nemôže dovoliť. Venuj jej darčekovú poukážku do niektorého salóna. Zážitkové darčeky sú tie najkrajšie a takéto niečo určite ocení.

Niečo, o čom dlho snívala

Určite ti niekedy spomínala nejakú vec, po ktorej dlho túži. Môže ísť o kúsok oblečenia, knihu, kozmetiku, elektroniku, naozaj čokoľvek. Dôležité je, že presne toto ju poteší a keď si to nájde pod stromčekom, bude zaiste veľmi šťastná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife