Dano Heriban
Instagram/mama_naprenajom/kami_heribanova

43-ročný obľúbený hudobník a herec Dano Heriban zarmútil celé Slovensko v okamihu, keď sme sa dozvedeli, že opustil náš svet. Už je to týždeň, čo za ním smútia fanúšikovia, kolegovia aj rodina. Práve tá sa s ním rozlúčila počas súkromného tajného obradu v malej dedinke pri Trnave, čo si všimol Nový čas

„Ďura Brmbalíka“ z Hornej Dolnej si obľúbili všetci milovníci zábavy a seriálov. Jeho predstaviteľ Dano Heriban zomrel 24. mája. Na bolesti chrbta sa pritom sťažoval ešte v pondelok. Príčinou jeho náhleho skonu bolo pretrhnutie najväčšej cievy pri srdci, ktorá zásobuje krvou celý organizmus.

Ešte predtým sa ale stihol rozlúčiť s fanúšikmi, hereckými kolegami z Hornej Dolnej a so štábom, pričom netušil, že to je už naozaj navždy.

Slovenský šoubiznis nemôže uveriť tomu, že svet opustil taký skvelý človek, ktorý žil pre umenie a rodinu a ešte tesne pred smrťou si užíval život. Kolegovia mu posielajú odkazy do neba a teraz tak spravili aj príbuzní.

Heriban už jeden tajný pohreb mal

Práve dnes sa s Danom Heribanom rozlúči celé Slovensko, prostredníctvom verejného pohrebu. Predtým už však jeden tajný mal. V malej dedinke pri Trnave sa s ním rozlúčila najbližšia rodina, čo postrehol Nový čas.

Podľa informácií portálu, Heriban vyrastal v Trnave, no neskôr sa rodina presťahovala do neďalekej dediny do domu po starých rodičoch. Manželka Kamila a jeho rodičia sa nakoniec rozhodli, že ho pochovajú cez víkend v Suchej nad Parnou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dano Heriban (@danoheribanofficial)

Na Danovom hrobe aktuálne horia sviečky a je obsypaný vencami a kvetmi, na ktorých najbližší hercovi posielajú srdcervúce odkazy do neba. „Spi sladko, synček drahý … Mamička a tatinko,“ znejú posledné slová rodičov pre milovaného syna.

„Ľúbime ťa, Kamilka, Theo, Viky, Martinko,“ píše sa na venci od manželky a troch detí Dana Heribana.

Smúti však aj jeho bývalá manželka Slávka Halčáková, s ktorou sa pred rokmi sklamal v láske. „Leť … Ďakujem ti, že sme kúsok cesty prešli spolu. Aj vďaka tebe som tou Slávkou, ktorou som teraz. Ešte nenachádzam slov. Vyprevádzam ťa s láskou,“ odkázala známa herečka podľa Nového času.

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News