Gilmore girls
Instagram/gilmoregirlsclube, Instagram/tinalove151

Kultový seriál o matke a dcére si získal srdcia všetkých žien. Aj keď sa na obrazovky televízií dostal iný seriál, „Gilmorky“ sa nemusia cítiť zle. Sú rovnako dobré a v časoch, kedy boli populárne, si každá z nás želala, aby mala matku ako Lorelai. Poď sa pozrieť, ako sa zmenili herečky z Gilmore girls. 

Po 10 rokoch

Ako prvé vidíš porovnanie po 10 rokoch. Seriál sa oficiálne skončil v roku 2007, ale neskôr sa natočili 4 doplnkové časti Gilmore girls: A Year in the Life. Každá časť zobrazovala jedno ročné obdobie.

gilmorové dievčatá
zdroj: Instagram/gilmoregirls, Instagram/gilmoregirlsclube

Lauren Graham (Lorelai)

Jedna z dvoch hlavných postáv sa asi zmenila najviac. Vždy usmiatu, príťažlivú, sarkastickú a vtipnú matku Lorelai by chcela naozaj každá z nás. Za tie roky jej pribudlo viac vrások, ale inak je to stále ona.

Lorelai GIlmorová
zdroj: Instagram/gilmoregirlsclube, Instagram/laurengmx

Alexis Bledel (Rory)

Druhá hlavná postava, Rory, sa teda vôbec nezmenila. Stále je v nej to nevinné malé dievča, ktoré okúzli každého mladíka. Zahrala si v rôznych filmoch, ale žiaden ju nepreslávil viac.

Rory Gilmorová
zdroj: Instagram/alexis_bledelofficial, Instagram/gilmoregirlsclube

Melissa McCarthy (Sookie)

Melissa je teda úplný opak. Často ju môžeš vidieť v iných seriáloch a filmoch, v ktorých má taktiež výbornú postavu. V tomto seriáli bola vždy pozitívna, dobre naladená, mala tú správnu charizmu a romantického ducha.

Sookie
zdroj: Instagram/tinalove151, Instagram/melissamccarthy

Keiko Agena (Lane)

Aj Lane by si spoznala. Taktiež patrí medzi výrazné herečky z Gilmore girls, pretože bola Roryna najlepšia kamarátka. Po rokoch dospela, trochu zostarla, ale črty Lane tam stále sú.

Lane
zdroj: Instagram/tinalove151, Instagram/keikoagena

Scott Patterson (Luke)

Pri Lukovi sa dalo čakať, že je zamilovaný do Lorelai. Dlhé série o ňu bojoval a jeho bojový výraz mu zostal. Príťažlivého Luka by si v Scottovi už márne hľadala, ale tiež mu niečo zostalo.

Luke
zdroj: Instagram/scottgordonpatterson, Instagram/gilmoregirlsclube

Kelly Bishop (Emily) a Edward Herrmann (Richard)

Rodičia Lorelai boli symbolom lásky. Starší boli už v seriáli, preto sa na nich roky podpísali asi najviac. Edward Herrmann sa v pokračovaní dokonca už ani neobjavil.

Emily a Richard
zdroj: Instagram/gilmoregirlsclube, Instagram/kelly_bishop_queen

Liza Weil (Paris)

Paris bola zo začiatku najmenej obľúbená, ale keď sa spriatelila s Rory, obľúbila si si ju aj ty. Vedela si, že sa najprv uchádzala o jej rolu? Je to zaujímavý fakt. Spoznala by si ju teraz? Povýšenecký výraz jej zostal.

Paris
zdroj: Instagram/tinalove151, Instagram/lizaweil

Jared Padalecki (Dean)

Prvá láska Rory. Dean bol klasický dobrý chlapec, ktorý ju miloval úprimne. Teraz je o trochu starší, má pár vrások, ale tiež aj príťažlivosť.

Dean
zdroj: Instagram/gilmoregirls, Instagram/jaredpadalecki

Milo Ventimiglia (Jess)

Ako sa hovorí, to najlepšie na koniec. Milo Ventimiglia, alias Jess, bol naopak klasický „bad boy“, ktorý si získal srdcia každej tínedžerky. Páči sa ti aj teraz alebo nie?

Jess
zdroj: Instagram/gilmoregirlsclube, Instagram/gilmoregirls

Zdroj info: Insider

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife