instagram.com/rebelwilson

Rebel Wilson sme už pár článkov venovali. Dôvod je veľmi jednoduchý. Herečka sa stala inšpiráciou pre mnohé ženy, ktoré bojujú s kilami navyše. Pamätáš si ju vôbec inak, než bacuľku s večne dobrou náladou?

Rebel v marci oslávila svoje 40. narodeniny, a tak sa rozhodla, že je najvyšší čas so sebou niečo robiť. Zmenila svoj jedálniček a začala sa viac hýbať. Najnovšie na svojom Instagrame prezradila, akej činnosti sa venuje.

View this post on Instagram

Great to be back home 💕 and back to work 💕

A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson) on

„Tento týždeň bol veľmi rušný, ale aj napriek tomu som trikrát vstávala veľmi skoro (o 6:00) a išla som na túru. Taktiež som urobila niekoľko 100-metrových šprintov na zvýšenie srdcového tepu (aj keď môj šprint je taký, ako pre niekoho pomalý beh 😀 ). Aj tak som na seba hrdá a teraz ma delia už len 3 kilogramy od váhy, ktorú som si zvolila ako cieľ,“ podelila sa sympatická herečka s fanúšikmi.

Nie vždy musíš tráviť vo fitku dlhé hodiny. Na začiatok úplne postačí, ak začneš chodievať viac pešo, výťah vymeníš za schody a pridáš k tomu prechádzky. Najskôr môžu byť kratšie, no postupne pridávaj a chodievaj aj na dlhšie túry. Tvoje telo sa ti raz poďakuje.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News