Mirka Partlová je slovenská divadelná a televízna herečka, ktorú som oslovila pred pár týždňami na rozhovor. Nielen, že bola nesmierne milá, ale i veľmi úctivá! Vždy sa mi na nej páčilo, že hoci bola známa z niekoľkých seriálov a predstavení, neustále bola na kamere sama sebou a nesnažila sa silou mocou pretlačiť. Aj preto je ďaľšia #Slovenkadna nesmiernou inšpiráciou i pre nás v odzadu.sk!

 

Čo robí Mirka Partlová, keď nehrá a netancuje?

Fláka sa! Fungujem ako každý normálny človek. Milujem cestovanie, kávičky s kamarátmi a relax sama so sebou.

 

Keď som sa snažila nájsť nejaké informácie na internete o tebe, rozhovory, našla som pramálo informácií, zopár bulvárnych článkov, no to bolo všetko. Vyhýbaš sa úmyselne médiám alebo si len introvert, ktorý sa nesnaží riešiť slávu? 

Sláva nie je o tom, koľko nájdeš o sebe článkov na internete. Nevyhýbam sa médiám, ale máloktoré riešia tvoju prácu. Každého, bohužiaľ, zaujíma, s kým práve spávaš. A to je naozaj nepodstatné, pre rozumného čitateľa.

Čo pre teba znamená šťastný a pohodový život? Myslíš, že sa to dá dosiahnúť alebo je šťastie len mýtus?

Existuje to! Ale je to všetko len na nás, ako sa nastavíme a čo sme schopní pre to urobiť. Myslím si, že v prvom rade by si mal každý poupratovať pred vlastným prahom, vedieť, kto je, obklopovať sa dobrými ľuďmi a robiť to, čo ho baví. A samozrejme, milovať život! Potom si na dobrej ceste tam, kam len chceš.

 

Čo si na sebe najviac vážiš a čo si vážiš na iných ľuďoch? 

Vážim si úprimnosť a férovosť. Milujem ľudí, ktorí vedia, kto sú, čo vedia a čo chcú. Myslím si, že v dnešnej dobe je to pomerne vzácnosť. A na sebe? Netvrdím, že som jednoduchá povaha, ale myslím si, že som priamy človek. A to je, bohužiaľ, niekedy aj nevýhoda.

 

Prezraď nám najlepšiu radu, akú si dostala.

Zostaň sama sebou. Vždy!

Na dnešného človeka sú obrovské nároky. Dnes človek musí byť úspešný, neustále vysmiaty, vizuálne príťažlivý, bohatý a spokojný. Nie všetko sa dá zvládať, samozrejme. Ako to vnímaš ty? Cítiš obrač obrovský tlak zo strany verejnosti, alebo to neriešiš? 

Samozrejme, treba brať do úvahy, čo ide na verejnosť. Ale mne je dobre tak, ako to mám v živote usporiadané. Úspech na Slovensku je nestály a v podstate nič neznamená. Ale ani ja nie som neustále vysmiata a nie každý deň je skvelý. Rada sa smejem, avšak aj ja mám svoje nálady, ako každá žena. Bohatá nie som, aj ja mám hypotéku. A či som spokojná? Som zdravá, čo je viac?

Máš nejaký vzor alebo inšpiratívnu postavu v tvojom živote? Niekoho, kto ťa motivoval počas náročných chvíľ? 

Sú to ľudia, ktorými sa obklopujem každý deň. Rodina a priatelia. Tí ma inšpirujú a dodávajú mi pozitívnu energiu.

 

Opíš nám svoj ideálny deň. Čo by si robila, s kým by si bola? 

Cestovala! Oddychovala na pláži, kúpala sa v mori a užívala si slnečné lúče. A to viem robiť pokojne sama. Aj keď dobrá spoločnosť je pridaná hodnota.

Keď je čas len tvoj✌️Možno je to sebecké,ale raz za čas ho každý z nás potrebuje😊Možno na únik,možno na premýšlanie a možno len na lepšie spoznanie seba samého,učenie sa nového,cestovať a vidieť krásy tohto sveta✌️Prepáčte,že som sa nezúčastnila príjemných akcií ako DOD TV Markíza alebo JOJ v meste😏(odkaz pre fanúšikov)Ale niekedy to jednoducho nevyjde a dáte prednosť iným veciam🤗 Ale verím,že nám od 6.9. budete držať palce na PEVNOSTI BOYARD💪,kde som AJ JA zabojovala🤦‍♀️..alebo prídťe podporiť mojich skvelých,mladých a talentovaných kolegov v novopripravovanej dráme PUNKROCK od 13.9.v divadle NováScéna🤘síce som momentálne za hranicami a nestihnem premiéru🙈😏 ale už teraz sa na to veľmi teším🤘 A ešte..🤗 30.9.sa na VÁS opäť teším ako Lady Capulet v muzikály RÓMEO&JÚLIA💕 •Majte krásny čas•☀️✌️

A post shared by MirkaPartlova (@partlovamirka) on

Odpovedz na otázku: „Som naozaj človekom, ktorým chcem byť?“

Každým dňom sa cítim spokojnejšie sama so sebou. Takže odpoveď je rozhodne áno!

Ďakujem krásne za rozhovor. 🙂

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.