Instagram/queen_drewbarrymore, drewbarrymore

Ten čas letí naozaj veľmi rýchlo a uvedomíme si to najmä pri pohľade na naše obľúbené herecké či spevácke hviezdy. Americkú herečku Drew Barrymore ti predstavovať asi nemusíme. Všetky si ju pamätáme najmä z filmov Charlieho anjeli, 50x a stále po prvý raz, Nepobozkaná či Večný príbeh. 

Verila by si tomu, že niektoré tieto filmy majú už viac ako 20 rokov? Napríklad Charlieho anjeli mali premiéru ešte v roku 2000 a romantická komédia s Adamom Sandlerom je z roku 2004. Tieto filmy si pozrieme rady aj po rokoch, preto niekedy zabúdame na to, ako sa herci za ten čas zmenili (a my vlastne tiež).

Obľúbená herečka má dnes už 46 rokov, povedala by si to vôbec? Pribúdajúce roky a dlhý čas strávenými pracovnými povinnosťami sa podpísali aj na jej súčasnom vzhľade. Drew pôsobí trochu zostarnuto, no aj napriek tomu vyzerá stále veľmi dobre a šik.

Oceňujeme tiež, že nepodľahla čaru kozmetických zákrokov a je hrdá na svoje vrásky, ktoré zdobia momentálne jej tvár. Páči sa ti matka dvoch detí viacej teraz alebo tak, ako si ju pamätáme z filmov?

Takto si Drew Barrymore pamätáme

Takto vyzerá herečka dnes

Viac z kategórieHot News