YouTube/ The Late Late Show with James Corden

James Corden je známy herec a moderátor, pre ktorého je príznačná hlavne relácia The Late Late Show. Jej súčasťou je aj Karpool Karaoke, kde si James brával do auta známe osobnosti, ktoré si s ním museli zaspievať. Na jeho youtubovom profile pribudlo video, kde si pozval hercov zo seriálu Priatelia.

Friends Reunion patril v posledných týždňoch jednoznačne k najsledovanejším programom. Každý fanúšik seriálu bol zvedavý na to, ako vyzerajú hlavní aktéri dnes a ako si zaspomínajú na krásne roky, ktoré prežili počas natáčania.

Herci Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matthew Perry a Matt LeBlanc nemali problém nasadnúť do auta (resp. vláčika) s moderátorom Cordenom a ako sa dalo čakať, ten im hneď pustil úvodnú skladbu seriálu I´ll Be There For You.

zdroj: printscreen YouTube/ The Late Late Show with James Corden

Aj keď sa niektorí najskôr chytali za hlavu a začali sa smiať, k piesni sa pridali a spoločne si zaspievali slová, ktoré poznajú azda všetci priaznivci seriálu. Toto len tak hocikde neuvidíš, tak si uži obľúbených hercov, ktorí sa na nič nehrajú.

Herci zo seriálu Friends si zaspievali titulnú skladbu I´ll Be There For You

Zdroj: YouTube/ The Late Late Show with James Corden

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News