Každá z nás máme svoje strasti, starosti, radosti a omyly. Sú nás tisícky, každá žijeme svoj vlastný život, no jedno máme spoločné – čítame odzadu.sk

Sme s Vami vyše roka a veríme v každú jednu z Vás. Denne pre Vás píšeme články, zdieľame s Vami naše pocity a snažíme sa byť inšpiráciou či už v ťažkých alebo radostných časoch. Veríme, že každá jedna žena je výnimočná a má čo ponúknuť tomuto svetu. Sme toho názoru, že dobré by sa malo podporovať a preto sa každý deň snažíme pre Vás písať o živote, o móde, o cestovaní a poskytujeme Vás zaujímavé rozhovory so šikovnými žienkami na Slovensku.

Ženy, do toho! Dajme o sebe vedieť, že Slovenky sú nielen krásne, ale aj múdre a skvelé ženské!

Každá jedna ste #slovenkadna. Ste inšpiratívne, nádherné, máte čo ponúknuť a niektoré Vaše pozoruhodné príbehy sú pre nás obrovskou inšpiráciou ako byť lepším človekom.

Rozhodli sme sa preto podporiť každú jednu z Vás a dať vám možnosť ukázať sa, inšpirovať a tak vytvoriť komunitu odzadu.sk, ktorá bude i pre ostatné ženy vzorom a motiváciou.

Pridaj na svoj Instagram alebo Insta stories hešteg #slovenkadna #odzadu a inšpiruj mladé ženy, dievčatá, ktoré možno práve teba potrebujú. Inšpiruj príbehom, oufitom alebo hocičím, čo si myslíš, že by mohlo niekoho potešiť alebo nadchnúť. Daj vedieť o svojich kvalitách, daj najavo, že si súčasťou komunity odzadu.sk, kde píšeme články pre Vás, naše verné čitateľky.

Neboj sa zaujať! 

Tešíme sa na tvoj post!

Komentáre