Každá z nás máme svoje strasti, starosti, radosti a omyly. Sú nás tisícky, každá žijeme svoj vlastný život, no jedno máme spoločné – čítame odzadu.sk

Sme s Vami vyše roka a veríme v každú jednu z Vás. Denne pre Vás píšeme články, zdieľame s Vami naše pocity a snažíme sa byť inšpiráciou či už v ťažkých alebo radostných časoch. Veríme, že každá jedna žena je výnimočná a má čo ponúknuť tomuto svetu. Sme toho názoru, že dobré by sa malo podporovať a preto sa každý deň snažíme pre Vás písať o živote, o móde, o cestovaní a poskytujeme Vás zaujímavé rozhovory so šikovnými žienkami na Slovensku.

Ženy, do toho! Dajme o sebe vedieť, že Slovenky sú nielen krásne, ale aj múdre a skvelé ženské!

Každá jedna ste #slovenkadna. Ste inšpiratívne, nádherné, máte čo ponúknuť a niektoré Vaše pozoruhodné príbehy sú pre nás obrovskou inšpiráciou ako byť lepším človekom.

Rozhodli sme sa preto podporiť každú jednu z Vás a dať vám možnosť ukázať sa, inšpirovať a tak vytvoriť komunitu odzadu.sk, ktorá bude i pre ostatné ženy vzorom a motiváciou.

Pridaj na svoj Instagram alebo Insta stories hešteg #slovenkadna #odzadu a inšpiruj mladé ženy, dievčatá, ktoré možno práve teba potrebujú. Inšpiruj príbehom, oufitom alebo hocičím, čo si myslíš, že by mohlo niekoho potešiť alebo nadchnúť. Daj vedieť o svojich kvalitách, daj najavo, že si súčasťou komunity odzadu.sk, kde píšeme články pre Vás, naše verné čitateľky.

Neboj sa zaujať! 

Tešíme sa na tvoj post!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.