Instagram/harrypotterfilm

Fanúšikovia sa nevedia dočkať! Všetkých milovníkov kultových filmov o mladom čarodejníkovi Harrym a jeho kamarátoch z Rokfortskej strednej školy čarodejníckej potešila nedávno správa, že svetlo sveta uzrie špeciálne pokračovanie tejto ságy, ktoré je naplánované k 20. výročiu od uvedenia prvej časti v kinách. Navnadiť sa na neho teraz môžeš vďaka prvým zverejneným záberom.

Špeciálny diel bude podľa všetkého podobný ako ten, ktorý si pripravili tvorcovia k seriálu Priatelia. Po rokoch sa pred kamerami stretnú hlavní herci a iní protagonisti, ktorí budú spomínať na roky natáčania. Chýbať by nemali ani spomienkové zábery či informácie, ktoré možno diváci nevedeli.

Diel s názvom Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts bude mať premiéru 1. januára 2022 na platforme HBO Max.

Po pár týždňoch od oznámenia tejto novinky sa teraz fanúšikovia dočkali aj prvých zverejnených záberov v oficiálnom traileri. Z neho je jasné, že herci Daniel Radcliffe (Harry), Rupert Grint (Ron) a Emma Watson (Hermiona) budú spomínať na spoločné časy naozaj emotívne a dokonca navštívia aj známe scény.

Prítomní budú aj iní známi herci, ktorí sa stretnú vo vianočne vyzdobenej veľkej sále, ktorú si pamätáme ako ich školskú jedáleň Rokfortskej školy. Tak čo, tešíš sa aj ty?

Nech sa páči, tu je trailer

Zdroj: YouTube/HBO Max

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News