V astrológii poznáme dvanásť znamení, no len niektoré z nich sú totálne impulzívne. Stačí mala iskierka a pripomínajú sopku chrliacu lávu. Hovorí sa, že dať sa s nimi do hádky nie je najlepší nápad, pretože s nimi nemáš šancu vyhrať slovný súboj. Pripomína ti to niekoho?

Sú od prírody netrpezlivé a svoje ciele nasledujú vášnivo. Okolie ich nezaujíma, idú si za svojím a nikdy sa nepozerajú späť. Nežijú minulosťou a ich život pripomína skôr divokú jazdu na koni, než pohodovú prechádzku záhradou.

Veria, že sa narodili preto, aby dokázali veľké veci. Snažia sa dosiahnuť úspech, bez ohľadu na to či ide o prácu, rodinu alebo záľuby. Našla si sa v tom?

Baran

Pri stretnutí s Baranom si mala určite tú česť spoznať, aký je to skvelý rečník. Má totižto tendenciu presadiť vlastné záujmy za pomoci slov. No neprehliadnuteľná je i jeho ohnivá povaha.

Pri konfrontácii s ním nemáš šancu. Lavína jeho argumentov ťa len tak zmetie. Na druhej strane, jeho „oheň“ určite oceníš vo vzťahu, kedy ti ukáže, čo je to pravá vášeň.

Lev

Nebojácne znamenie, ktoré neraz svojou tvrdohlavosťou vie poriadne potrápiť. Čo sa mu nedá poprieť je jeho silná vôľa. Síce môže vyzerať ako nepríjemný a drzý, hlavne, keď si začnete protirečiť, ale v skutočnosti je to skvelý priateľ.

A ak príde na to, že sa do seba zaľúbite, jeho ohnivosťou ťa dostane. Ten zápal, ktorý v ňom nájdeš ťa bude motivovať dokázať tiež veľké veci. Jediné, pri čom ti narobí pár vrások, sú hádky. Málokedy ustúpi.

Strelec

Práve so svojou vášnivou energiou vstupuje do akejkoľvek konfrontácie. Preto je zložité nad ním zvíťaziť. Nebojácny bojovník, ktorý vie presne čo kedy povedať. No dôležitejšie sú pre neho činy.

Čo vyžaduje aj vo vzťahu. Reči o láske sú zbytočné, pokiaľ nevidí skutky. No keď si s ním sadneš a budete si naozaj rozumieť, prežiješ intenzívne a nezabudnuteľné chvíle. Budeš ho proste milovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.