Gregušová a Cimarro

Žije život ako z rozprávky. Do krásnej slovenskej modelky sa zaľúbila hviezda zo španielskej telenovely. A potom sa všetko zbehlo tak rýchlo. Teraz sú Gregušová a Cimarro šťastnými novopečenými rodičmi. Bronislava rodila iba pred niekoľkými dňami a teraz sa už s Juanom zo Skrytej vášne a malinkou Brianou prechádzajú ulicami Los Angeles, s čím sa nezabudli pochváliť na Instagrame.

51-ročný herec a 30-ročná finalistka Miss Slovensko sa zamilovali na prvý pohľad. A to v okamihu, keď si Bronislava robila selfie. Ochotný Mario jej ponúkol, že ju odfotí. Potom všetkých šokovali, keď oficiálne oznámili, že spolu randia. Po krátkej dobe sa aj zasnúbili a oznámili tehotenstvo. 

Bronislava Gregušová a Mario Cimarro
zdroj: Instagram/bronigregus

Gregušová a Cimarro na prechádzke s dcérkou

Iba pred niekoľkými dňami sa páriku narodila dcérka Briana. Po niekoľkých dňoch na Instagrame zverejnili aj rozkošné prvé video s dcérkou. A teraz boli spolu na prvej prechádzke.

Sú z nich krásni rodičia a musíš uznať, že im to s kočiarom neuveriteľne pristane. A do kolien ťa dostane aj postava mladučkej modelky. Je neuveriteľné, ako vyzerá. Fotky z prechádzky uvidíš vo FOTOGALÉRII.

Zdá sa, že Gregušová a Cimarro sú naozaj šťastnými rodičmi. A nielen Broňa žije život ako z rozprávky. Aj Juan zo Skrytej vášne vo svojej snúbenici našiel pravú lásku. Stačilo precestovať stovky kilometrov a prísť na Slovensko.

Zdroj: Instagram/bronigregus, Instagram/mariocimarro

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News