Ghosting vo vzťahu

Stavím sa, že ghosting už zažili mnohé ženy. On napísal tebe alebo ty jemu, prvé nesmelé správy, oťukávanie, prezeranie si jeho fotiek, či ti je skutočne sympatický, čoraz častejšie upozornenia na správy od neho, zamilované úsmevy na obrazovku telefónu, posielanie fotiek z bežných činností počas dňa, dohadovanie si prvého stretnutia a neskôr…

Je to tu, osudný deň D, alebo skôr R, prvé rande. Všetko ide fajn, ste si sympatickí aj naživo, máte si čo povedať a ty už tajne dúfaš, že práve on bude tým pravým, a to chladné a častokrát zlomené srdce už nebude musieť byť samo a bude mať s kým zdieľať všetky radosti i starosti.

Postupne príde rande druhé, tretie… Všetko je fajn a úžasné. Možno aj začnete tvoriť pár a zažijete hromadu krásnych zážitkov. V offline svete nič nenasvedčuje tomu, že sa môže niečo pokaziť. Ale ono to príde. V online svete.

zdroj: Pexels/Ivan Samkov

Napíšeš mu správu na dobrú noc, ako stále.

Čakáš a pozeráš, či ju už videl a nevieš zaspať, lebo čakáš na odpoveď priania sladkých snov aj od neho. Zobudíš sa ráno a vidíš, že správu videl a neodpísal. Zamrzí ťa to, ale ospravedlníš ho tým, že len mal niečo na práci, tak mu napíšeš ďalšiu správu. Scenár sa ale opakuje, správa je videná alebo ju dokonca v dobe neobmedzených dát ani „nevidel“.

Zasa sa snažíš, píšeš, možno aj voláš a nič, žiadna odozva. Začneš cítiť strach, či sa mu niečo nestalo, ale ten sa premení na iný pocit v momente, keď vidíš, že je online či pridal niečo na Instagram či Facebook. V hlave bliká kontrolka, ale snažíš sa ju potlačiť, predsa sa nemôže stať, že ťa zo dňa na deň prestal ignorovať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating