Instagram/dararolins_vermi

Je z nej mladá dáma! Dara Rolins sa pri príležitosti svojich narodenín pochválila na Instagrame s fotografiou, na ktorej je spolu s dcérkou Laurou. Aj keď snímky s ňou občas na svojich sociálnych sieťach zverejňuje, tentokrát sa nedalo prehliadnúť, že z malého dievčatka je už definitívne zrelá slečna. A krásu zdedila rozhodne po mame.

Niet sa čomu čudovať, veď československá speváčka oslávila včera svoje 49. narodeniny. To, že má už len rok do 50-tky, by rozhodne pri pohľade na ňu netipoval nik. Dara je známa tým, že miluje pohyb a stará sa nie len o svoje telo, ale aj mladistú tvár.

Ak pôjde Lola, ako ju Dara volá, po maminých stopách, o nápadníkov nebude mať núdzu.

Laura má už 13 rokov a jej otcom je bývalý speváčkin partner, český muzikant Matěj Homola. Všetci traja majú blízky vzťah a Lola chodí s mamou pravidelne na babské jazdy a dovolenky po svete, aby mohli spolu tráviť čo najviac času. Ak si ju pamätáš ako rozkošné dievčatko, nasledujúca fotografia ťa zrejme prekvapí.

Dara poďakovala za narodeninové gratulácie prostredníctvom troch fotografií, pričom na prvej z nich je s dcérkou, ktorá rastie do krásy.

Čo povieš, nie je z nej krásna mladá dáma?

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News