Neostáva nám nič iné, len čakať, až sa na obrazovky televízie dostanú diely, v ktorých uvidíme, ako si v skutočnosti užívali Slovensko. Geissenovci našu krajinu pred pár týždňami navštívili vôbec prvýkrát na pozvanie ministra Sulíka. Verejnosť sa však doteraz pýta, koľko ich pobyt u nás stál a kto ho v skutočnosti zaplatil. Známa rodinka si tu totiž žila nadštandardne. Plus 7 dní prišiel s informáciou o ich luxusných letoch. 

Carmen, Robert, ale aj ich dve dcéry Shania a Davina strávili na Slovensku celý týždeň. Pre našu krajinu by to mala byť veľká reklama v hodnote viac ako 100-tisíc eur, pričom údajne si milionárska rodinka za to nič nepýtala. Geissenovci výlet využili na to, aby natočili jednu z častí do svojej šou o ich živote. Všetko sa však zmenilo.

Boháčov známych z televízie tu totiž čakalo toľko fanúšikov a tak nabitý program, že sa vraj producenti rozhodli všetky ich zážitky ukázať až v troch častiach. To všetko by nestihli, ak by sa medzi jednotlivými mestami presúvali autom. Práve preto im bol k dispozícii luxusný vrtuľník značky Mercedes. Nie je žiadnym tajomstvom, že ide o veľmi drahý dopravný prostriedok.

To, že ubytovanie či stravu mali vraj za reklamu daných zariadení, je od Sulíka známe, ale kto platil ich lety?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.