Geissenovci

57-ročná Geissenka prekvapila odvážnou fotkou na Instagrame. Odhodila zábrany a ukázala sa tam bez podprsenky. Odpadneš, ako vyzerá jej postava v takom veku. 

Nemecká rodinka milionárov aktuálne rieši kopec škandálov spojených práve s návštevou Slovenska. Ďalšie epizódy svojej šou „Ťažký život milionárov“ už teraz natáčajú niekde inde. Aktuálne si užívajú slnečné počasie na Maldivách. A ani z tohto miesta nezabudli na Instagram popridávať fotky.

Nejde však iba o 19-ročnú Davinu a jej o rok mladšiu sestru Shaniu. Poriadne pikantné príspevky na svoj profil popridávala aj ich mamina.

Geissenovci
zdroj: Instagram/carmengeiss_1965

Geissenka odhodila zábrany

Už pred pár mesiacmi Carmen Geissenová šokovala fotkou v plavkách. Na sociálnej sieti ukázala svoju postavu a všetci fanúšikovia žasli, ako na svoj vek vyzerá. Teraz tam ale zverejnila ešte šteklivejšiu snímku.

Odhodila vrchný diel plaviek a prsia na fotke zakrývajú iba jej ruky. Bez problémov môže konkurovať svojim dcéram v tínedžerskom veku. Tieto fotky, uvidíš po kliknutí SEM.

Tie, samozrejme, vyvolali reakcie sledovateľov. Niektorí tvrdia, že je celá umelá a prestrelila. Iní ju zase obdivujú a v rovnakom veku túžia vyzerať rovnako ako ona.

Carmen Geissenová
zdroj: Instagram/carmengeiss_1965

„Všetko máte upravené. Preboha, ako sa môžete len tak ukázať. Filter je ok, ale tá úprava tela, nohy atď. Preháňate to,“ napísal jeden z nich. „Keď si myslíš, že musíš držať krok s mladými,“ pridal sa ďalší.

„Pri Robertovi sa musí o seba starať, aby vyzerala mlado, inak ju opustí! Chlap sa k nej aj tak nespráva veľmi dobre. Ale čo neurobíš pre život v luxuse,“ pridal sa iný. „Nemôžem to brať vážne, všetko je na vás urobené. Toto už nie je ,Buď sám sebou‘. Toto je len pokrytecké,“ súhlasil ďalší.

Okrem nepekných komentárov sa však pod príspevkom nájdu aj tie pochvalné. „Si atraktívna žena milá Carmen, ale prestať si vylepšovať tvár. Si pekná,“ skonštatovala fanúšička. „Pozrite sa na Geissenku, ktorá je stále konkurentkou o 20 rokov mladším,“ pridal sa k nej ďalší.

Carmen Geiss komentáre
zdroj: Instagram/carmengeiss_1965

Zdroj: Instagram/carmengeiss_1965

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News