Gábor Boráros

Slovenský MMA zápasník s maďarskými koreňmi, Gábor Boráros, je maximálne vytočený. MMA Shorties potvrdilo, že kvôli podozrivým stávkam na neho spoločnosť Tipsport podala trestné oznámenie. O vyjadrení bojovníka píše portál Šport.sk.

Boráros je vraj namočený v podvode

Už takmer pred mesiacom sa rozšírilo, že známy MMA zápasník má byť namočený v poriadnom probléme. Údajne sa zaplietol do podvodov spojených so stávkami na jeho zápas s Kirillom Medvedovskym. Gábor vtedy v organizácii Fabriq MMA vyhral v druhom kole.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boráros Gábor (@boraros_gabor)

Tesne pred zápasom do stávkových kancelárií prišlo podozrivo veľa stávok na Gáborovo ukončenie súpera v druhom kole.

„Zaznamenali sme opakované stávky na výhru Borárosa presne v druhom kole a ukončenie zápasu v druhom kole v nezvyčajne vysokom objeme, čomu zodpovedali aj zvláštne pohyby kurzov, ako si všimlo veľa ľudí,“ povedal na začiatku tohto mesiaca hlavný bookmaker Tipsportu Pavol Boško.

O pár dní neskôr sa k tomuto vážnemu obvineniu vyjadril aj promotér Oktagonu Ondřej Novotný. „S Tipsportom som o tom hovoril a oni sú, samozrejme, naštvaní, pretože tvrdia, že majú jednoznačné dôkazy k tomu, že to bolo zmanipulované. Moja otázka k tomu stále je, ako veľmi je to Gáborova vina a ako veľmi to v jeho svete vôbec chápe,“ priznal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boráros Gábor (@boraros_gabor)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News