Jedna z najúspešnejších a najkrajších slovenských herečiek Gabriela Marcinková si svoje súkromie veľmi dobre stráži. Nebýva veľmi aktívna na sociálnych sieťach a dokonca aj o svojom druhom pôrode informovala až po desiatich dňoch.

Koncom marca Gabika porodila svojmu manželovi Martinovi synčeka, ktorému dali meno Jakub. Z dvojročnej dcérky Emky sa tak stala veľká sestra. 33-ročná sympatická herečka sa po dlhých mesiacoch opäť prihlásila o slovo na svojom instagramovom profile. Jej posledná fotografia totiž bola ešte z decembra minulého roka.

Dvojnásobná mamička zverejnila fotku so svojou dcérkou a napísala k nej krásny popis: „Moja najkrajšia fotka za poslednú dobu. Celá ja – strapatá a v objatí. 🤪 Vás tu stále pribúda a ja sa vám vôbec nevenujem, tak som len chcela napísať – ĎAKUJEM, že máte radi projekty, kde sa objavím. Pekný deň!“

Reakcie fanúšikov na seba nenechali dlho čakať a boli viac než úžasné. „Chvalabohu, že sa nám nevenujete, to svedčí o tom, že sa venujete svojej rodine a práci a tak to ma byť. Ste jedna z mála,“ odkázala jej fanúšička v komentári. Hneď sa k nej pridala aj ďalšia: „Si jedna z naj našich herečiek, nevadí, že tu nie si, venuj sa detičkám, my to chápeme.“

Aj keď si Gabika svoje súkromie stráži, jej manžel Martin Mihalčín, člen kapely Heľenine oči, býva na Instagrame trochu aktívnejší. Do svojho príbehu pridal fotku Gabiky spolu s deťmi počas výletu po Slovensku. Nachádzali sa konkrétne vo Vysokých Tatrách a aspoň nachvíľu sme tak mohli uvidieť aj ich malého Jakubka. Krásny záber, čo povieš?

zdroj: Instagram/mihalcinmartin

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.