Známa misska Nikol Švantnerová

Víkendový babyboom pokračuje! Ešte predtým, ako sa Dominika Cibulková pochválila, že sa stala dvojnásobnou maminou, fotku s novorodeniatkom na Instagrame zverejnila aj známa misska. Svoje prvé dieťatko porodila už v noci zo štvrtka na piatok, no fanúšikom to prezradila až dnes. 

Česká modelka Nikol Švantnerová (so slovenskými koreňmi po otcovi) začala s modelingom už vo svojich trinástich rokoch. V roku 2015 sa zúčastnila súťaže krásy s názvom Česká Miss, ktorú aj vyhrala.

Známa misska porodila dievčatko

Svoje prvé dieťatko, ktoré má s partnerom Ondřejom Antošom, porodila už v piatok, no prostredníctvom jej Instagramu sme sa to dozvedeli až dnes ráno. Na svoj profil totiž pridala prvú rodinnú fotku, kde môžeš vidieť ruky rodičov a novorodeniatka, ktorému dali meno Mia.

„Mia. 17. 3. 2023 o 0:19. Milujem najviac na svete a ďakujem za taký zázrak,“ napísala modelka pod príspevok.

Pod záberom sa takmer ihneď objavili gratulácie od známych osobností slovenského a českého šoubiznisu. „Najkrajšia časť života práve začína. Veľa zdravíčka,“ píše Monika Bagárová. „Gratulujem Nikuš, a hlavne veľa zdravia prajem,“ pridala sa slovenská misska Karolína Chomisteková. Zablahoželala jej aj Twiinska Veronika či Tatiana Žideková a mnoho ďalších.

Nikol v stories na svojom Instagrame popísala aj to, ako prebiehal pôrod. „Vo štvrtok o 7 ráno mi praskla voda, kontrakcie žiadne, tak som si dala sprchu, pobalila a išli sme do pôrodnice,“ napísala známa misska.

Prvé kontrakcie prišli o 6 a okolo deviatej sme sa presunuli na pôrodnú sálu. Vďaka oteckovi, ktorý bol od začiatku až do konca so mnou, mám aspoň na toto všetko spomienky,“ dodala.

A takýto krásny šatník čaká doma malú Miu

Zdroj: Instagram/nikolsvantnerova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News