Twiinska Veronika Nízlová si vždy dávala pozor na svoju postavu. Predsa len, do istej miery ju ako speváčku aj živila a dokonalosť tak mohla predvádzať aj vo svojich videoklipoch. Dalo sa teda čakať, že zmena nenastane ani po pôrode. No nevyzerá skvele?

Vebi sa stala mamičkou 11. novembra a momentálne si užíva svoje materské povinnosti. Na svojom Instagrame ukazuje fanúšikom čo najviac zo svojho života. Nemá problém ukázať sa ani v spodnej bielizni, a tak môžu jej followeri obdivovať postavu, ktorá ani zďaleka nevyzerá, že len pred necelým mesiacom priviedla na svet nový život.

Ľudia hneď začali chváliť jej postavu, ktorá je naozaj ukážková. 35-ročná speváčka sa ale ukázala aj z boku, kde stále vidieť mierne bruško, ktoré je niekoľko týždňov po pôrode úplne bežným javom. „Mám ešte opuch, aj maternica nie je ešte úplne stiahnutá, ale potešili ste ma,“ napísala vo svojom príbehu.

zdroj: Instagram/veronikatwiins

Viac fotiek Veroniky a jej postavy po pôrode nájdeš >>> TU <<<

Dôležitejšie ako postava je zdravie a to, aby bola spolu s dcérkou Neou v poriadku. Už čoskoro sa môžeme tešiť aj na novú skladbu, v ktorej venovala záhadný odkaz pravdepodobne otcovi dieťaťa. Podľa informácií by malo ísť o mladého herca, ktorého poznáš aj zo seriálu Pán profesor.

Veronikina dcérka Nea

Takto vyzerala Twiinska tesne pred pôrodom

Zdroj: Instagram/veronikatwiins

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.