Mirgovej expartner Michal Chrenko

Je z neho čerstvý otecko! Finalista tretej série SuperStar, Michal Chrenko, sa stal otcom. Hudobník, ktorý ostal ľuďom známy aj ako expartner úspešnej speváčky Dominiky Mirgovej, sa s krásnou novinkou pochválil na svojom Instagrame. Rozkošné dievčatko svetu aj predstavil.

Prešlo už viac ako 15 rokov od momentu, kedy sa na Slovensku vysielala 3. séria obľúbenej speváckej šou. Do finálovej desiatky sa okrem iných dostal aj Michal, ktorý sa prebojoval do top osmičky.

Práve SuperStar ho spojila s Dominikou Mirgovou, ktorá v súťaži skončila na druhom mieste. Dvojica v tom čase začala tvoriť pár, no po necelom roku ich láska skončila.

Michal Chrenko
zdroj: Instagram/michal_chrenko

Mirgovej expartner sa hudbe naďalej venuje

Aj keď len málo finalistov SuperStar sa doteraz naozaj živí hudbou, Michal k nim patrí. Talentovaný bubeník a spevák má šťastie aj v súkromnom živote. Len málokto tušil, že sa v jeho živote objavila partnerka Eva, s ktorou ich vzťah nabral rýchly spád. Dvojica začala spolu žiť a po pár mesiacoch prišlo oznámenie o tom, že z nich bude rodina.

„Sme požehnaní,“ oznámil Michal vo februári. Dnes už má doma vytúžené dieťatko, s ktorým sa na sociálnej sieti pochválil.

„Ahoj, všetci. Volám sa Vaneska Chrenková a doteraz som mala možnosť počúvať váš hlas len zvnútra, no konečne som medzi vami a teším sa na vás. Maminka s tatinom hovoria, že som najkrajšie dievčatko na svete,“ píše sa pri najnovšom poste hrdého otecka. Jeho rozkošné bábätko si môžeš pozrieť na záberoch nižšie. Gratulujeme!

Zdroj: Instagram/michal_chrenko

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News