Procedúry na formovanie postavy
Instagram/lpgendermologie, Instagram/cam_iile

V dnešnej spoločnosti, kde dôraz kladieme na fyzický vzhľad a sebavedomie, je prirodzené, že mnoho žien túži po krajšom výzore. Na formovanie postavy pritom nepoužívame len pohyb a zdravú stravu, ale pomáhame si aj rôznymi procedúrami. 

V súčasnosti existuje množstvo moderných procedúr, ktoré ponúkajú ženám možnosť dosiahnuť požadovaný tvar tela bez potreby chirurgických zákrokov. Tieto neinvazívne techniky sa zameriavajú na formovanie postavy, redukciu celulitídy, zlepšenie textúry pokožky a zvýšenie sebavedomia. Vieš, ktoré patria k najobľúbenejším?

LPG

LPG (Lipomassage) je neinvazívna procedúra, ktorá využíva mechanické valce na masáž v kombinácii s podtlakom. Táto metóda formuje, stimuluje cirkuláciu krvi a lymfatický systém, čo môže pomôcť pri redukcii celulitídy, zlepšení textúry pokožky. Používa sa aj ako uvoľňujúce ošetrenie po športovom výkone.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LPG endermologie (@lpgendermologie)

Maderoterapia

Maderoterapia je technika, ktorá využíva drevené valčeky a nástroje na masáž tela. Táto procedúra môže pomôcť pri naštartovaní lymfatického systému, stimulácii kolagénu a elastínu, redukcii celulitídy a formovaní postavy. Ide o veľmi obľúbenú procedúru, pri ktorej dobre zrelaxuješ.

Ak sa vykonáva dobre, vôbec by to nemalo bolieť, aj keď to tak na prvý pohľad možno vyzerá. A vedela si o tom, že existuje aj maderoterapia tváre? O detailoch sa dočítaš v našom nedávnom článku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness