Za flirtovanie považuje každý niečo iné. Si pripravená odhaliť, ako flirtujú jednotlivé znamenia?

Panna, Váhy a Baran

Tieto znamenia majú najradšej, keď sa všetko hovorí priamo, lebo neznášajú chodiť okolo horúcej kaše. Na flirtovanie využívajú najčastejšie očný kontakt. Oči považujú za okno do duše, preto si môžeš byť istá, že keď sa na teba Panna, Váhy alebo Baran dívajú dlhšie než je normálne, flirtujú s tebou. Sú to praktické znamenia, ktoré sa neradi zdržujú a idú rovno na vec. Očný kontakt je stará dobrá praktika zvádzania.

Lev, Býk a Kozorožec

Flirtujú pomocou oblečenia. Tieto tri znamenia nosia radi červenú farbu, pretože v nich vzbudzuje vášeň a rozpaľuje iskru. Lev, Býk a Kozorožec sú znamenia, ktoré majú vysoké sebavedomie a túžia po pozornosti, preto sa snažia opačné pohlavie zaujať pomocou príťažlivého oblečenia. Myslia si, že vzhľad je dôležitý, no až po tom, čo niekoho zbalia, pochopia, že vo vzťahu ide skôr o povahu a nie o zovňajšok. Červených vecí sa však nevzdajú.

Flirtovanie so ženou
zdroj: Pexels/cottonbro

Blíženci, Vodnár a Ryby

Flirtovanie ide aj týmto trom znameniam, ktoré sú na prvý pohľad nemotorné. Preto najradšej flirtujú pomocou slov. Blíženci, Vodnár a Ryby dostali obrovský dar reči, tak prečo ho nevyužiť? Nevedia vysielať zvodné pohľady, ale vedia lichotiť ako nikto iný. Tiež sa neboja hovoriť o akýchkoľvek veciach, preto si každého človeka dokážu obmotať okolo prsta. Na ich flirtovacie taktiky nezabudneš, to si môžeš byť istá.

Rak, Škorpión a Strelec

Tieto posledné tri znamenia zverokruhu flirtujú pomocou zmeny správania. Sú jednoducho milšie než obyčajne. Pre Raka, Škorpióna a Strelca je typické, že sú tajomní, moc sa s nikým nerozprávajú a majú radi svoj pokoj. Keď však chcú niekoho zbaliť, zmenia sa na milé a energetické znamenia, ktoré najprv ani nespoznáš. Čo je však lepšia taktika na balenie než to, keď sa človek odviaže a zabáva? Veru nič.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.