instagram.com/missslovensko

Miss Slovensko sa blíži do veľkého finále a meno novej kráľovnej krásy sa dozvieme už 7. augusta. Zatiaľ je úradujúcou držiteľkou korunky Leona Novoberdaliu, ktorá ju už túto sobotu odovzdá jednej z 12-tich dievčat, ktoré bojujú o titul. So súťažou sa spájajú aj iné ocenenia ako Miss Gosh, EVA Miss Sympatia, Miss Úsmev, ale aj Miss Press, ktorú si volia novinári. 

Spomedzi finalistiek z celého Slovenska vybrali nádhernú iba 19-ročnú východniarku s bujnou hrivou, Júliu Ivanovú. Ako sama povedala pre televíziu JOJ: “Nie, určite som to nečakala, ale veľmi sa z toho teším. Ja som veľmi šťastná a prežívam najkrajšie obdobie svojho života doposiaľ.”

Aj napriek tomu, že na kasting prišla s okuliarmi, porote to nezabránilo v tom, vidieť ozajstnú krásu, cieľavedomosť a šikovnosť modrookej dievčiny, a tak ju poslali rovno do finále. Ako sama povedala pre televíziu Joj: “Pred mesiacom som podstúpila laserovú operáciu očí a tým pádom som sa zbavila okuliarov,” prezradila Julka. 

Júlia, finalistka s číslom 8, sa venuje rôznym koníčkom od behu, hrania na gitare až k tancu a folkóru. Svoju budúcnosť si okrem účasti v súťaži začína budovať aj tým, že urobila skúšky a je prijatá na Lekársku fakultu, štúdium zubného lekárstva.

My teda úradujúcej Miss Press držíme palce v súťaži aj v súkromnom živote. 

Ktorej z finalistiek držíš palce?

Zdroj: instagram.com/julka.ivanovaaTop Star 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News