Každá z nás má raz za čas chuť na romantický film s happyendom. No rovnako tak máme aj náladu na niečo trošku pikantnejšie s určitou dávkou sexu a erotiky. Preto sme si pre teba pripravili zoznam 4 erotikou nabitých filmov, ktoré si možno ešte nevidela.

The Reader (2008)

Dej sa odohráva v minulosti. Stephen Daldry – režisér snímky – poukazuje na príbeh dvoch ľudí a zároveň dvoch hlavných hrdinov Michaela Berga (Ralph Fiennes) a Hanny Smitzovej (Kate Winslet) a ich celoživotný príbeh od zoznámenia v roku 1958. Obaja mali búrlivú letnú milostnú aféru, ktorú diktovala Hanna. Ich stretnutia sa začnú s čítaním, po ktorom vždy nasleduje vášnivé milovanie.

Love (2015)

Murphy (Karl Glusman) je Američan žijúci v Paríži, ktorý vstupuje do veľmi sexuálne a emocionálne nabitého vzťahu s nestabilnou Electrou (Aomi Muyock). Nevediac o vplyve, ktorý bude mať na ich vzťah, pozývajú svojich blízkych do postele. Film získal ocenenia za najlepší 3D Film v Camerimage 2015 a taktiež sa stal víťazom na Golden Trailer Awards v roku 2016.

After (2019)

Režicérka Jenny Gage sa rozhodla sfilmovať knižnú predlohu, ktorú napísala Anna Todd. Tento film môžeme prirovnať k obdobnej verzii 50 odtieňov sivej. Poukazuje však na teenagerské časy, kedy sexuálny život začína prekvitať. Hlavná hrdinka Tessa Young (Josephine Longford) začne chodiť so školským bad boyom Hardinom Scottom (Hero Fiennes- Tiffin). Zisťuje však, že jeho chute sú viac ako iné. Otvára jej dvere do sexuálneho neba, ktoré ešte nezažila.

50 shades of grey/darker/freed (2015-2018)

Klasika, ktorú už každá z nás snáď videla a my sme nemohli dovoliť, aby nebola zaradená v tomto rebríčku. Príbeh Anastasie Steel (Dakota Johanson) a Christiana Greya (Jamie Dornan), ktorý doslova vtiahne každú milovníčku romantiky aj drsného sexu. Avšak najerotickejšia a zároveň najkritizovanejšia časť je tá prvá. My však odporúčame si prečítať radšej knižnú predlohu od E.L. James, ktorá je podstatne pútavejšie napísaná a zároveň máte priestor pre svoju predstavivosť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.