instagram/twolovelyhearts, deadpoetsocietys

Do nového roku musíš vstúpiť s poriadnou dávkou motivácie. Tieto filmy si rozhodne pozri, pretože ťa nakopnú, inšpirujú a hlavne v tebe rozvíria pozitívnu energiu, ktorú pri realizácii svojich snov budeš potrebovať. Po ich zhliadnutí budeš mať dostatok motivácie na to, aby si si svoje novoročné predsavzatia splnila.

Tajomstvo – odvaha snívať

Mladá vdova s deťmi má veľa problémov, ktoré sa jej sypú na hlavu. Keď stretne sympatického profesora, jej život sa začne čarovne meniť. Pozitívne myslenie prináša pozitívne výsledky. Napriek tomu, že nebude chcieť veciam uveriť, jej život sa obráti hore nohami. Ak chceš vedieť, ako si pritiahnuť do života šťastie, rozhodne si film pozri.

Spolok mŕtvych básnikov

Starší film, no nesie v sebe hlboké posolstvo. Na chlapčenskú akadémiu príde nový učiteľ, ktorý má vyučovať anglickú literatúru. Spôsob výučby má veľmi originálny a nie je podobný školským osnovám. Vďaka tomu si svojich študentov získa, veľa ich naučí a stane sa ich vzorom. Ak sa chceš dozvedieť viac, pozri si film.

Kouč Carter

Tento film je pravdivý a rozpráva príbeh o živote basketbalového trénera Kena Cartera. Ten sa rozhodne, že pokiaľ budú mať hráči zlý prospech v škole, hrať nebudú a telocvičňa bude zatvorená. Toto rozhodnutie, ako inak, pobúri všetkých žiakov a aj rodičov. No Carter chce, aby boli hráči zodpovední, vzdelaní, a aby nepodľahli nebezpečenstvu, ktoré ich môže zničiť.

Vianoce v divočine

Ak nie si z vianočnej atmosféry otrávená, pozri si tento film. Očarí ťa v ňom všetko – africké západy slnka, veľké zvieratá a romantický dej. Žena, ktorú opustil manžel, sa vydá do divočiny, pretože je rozhodnutá, že jej život sa ešte nekončí. Nájde tam šťastie, spokojný život a aj lásku, za ktorú sa oplatí bojovať. Tento príbeh ťa presvedčí o tom, že aj romantický film môže inšpirovať a motivovať.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife