Filmy a seriály, ktoré si nemôžeš nechať ujsť v najbližších 365 dňoch sú skoro tu. My vieme, kedy vyjdu a čo ťa v nich čaká. 

Prvé časti filmu či seriálu mnohých natoľko ohúrili, že tvorcovia sa vďaka diváckemu nadšeniu rozhodli pokračovať v tom, čo začali. Čo môžeme zatiaľ vidieť v traileroch nám napovedá, že sa máme na čo tešiť. Preto sme si pre teba pripravili zoznam filmov a seriálov, na ktoré nemôžeš zabudnúť a zaznač si ich do kalendára.

13 reasons why

Tretia séria z produkcie Netflix prichádza späť a v ešte väčšom štýle. 23. augusta príde ten deň, kedy každý zasadne za tablet, počítač alebo notebook a bude hltať epizódu po epizóde. Táto séria ti prináša nielen nové príbehy a zauzlenia, ale aj poriadnu dávku napätia. Trailer prezradil tú najstrhujúcejšiu časť deja, okolo ktorej sa bude celá séria točiť- Kto zabil Bryce Walkera?

To all the boys I’ve ever loved before

Pre veľký úspech, ktorý zožal tento počin už spomínaného Netflixu, sa produkcia rozhodla, že sa oplatí ísť aj do druhej časti. Jej premiéru dali na najromantickejší deň v roku – 14.februára, pretože v tom duchu sa celý film nesie. Avšak my vieme, že to neskončí len pri nej, keďže sa preriekli a neúmyselne prisľúbili aj tretí diel. Nanešťastie jeho vydanie na trh ešte neupresnili, preto sa zatiaľ stačí tešiť na ten najbližší.

Friends movie

Svetlo sveta znovu uzrie aj film, ktorý by mal vidieť každý, bez ohľadu na vek či národnosť. Pre nadšencov tohto seriálu je to povinná jazda, pretože skutočne je to sitkom všetkých čias. Nemôžeme zabudnúť na to, že je to stretnutie po 14 rokoch. Vzťahy sa za tie roky zmenili rovnako ako aj vzhľad hercov. Prezradíme len toľko, že Monica a Chandler majú problémy vo vzťahu, ktorému hrozí rozchod. Avšak celému filmu hrozí koniec, pretože herci sa rozhodli ísť proti tomu. Ostáva nám len dúfať, že sa skutočne budeme môcť tešiť na Friends Reunion.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.