instagram/starisbornmovie/beyonce

Film Zrodila sa hviezda patrí k najúspešnejším filmom roku 2018. Remake filmu z roku 1994 sa rýchlo dostal do povedomia ľudí a v roku 2019 dokonca vyhrala skladba Shallow na prestížnom odovzdávaní cien Oskara za najlepšiu filmovú pieseň. Rozhodovanie o hlavnej postave však nebolo tak jednoznačné.

Film ľudí opantal svojim dejom, pri ktorom nejednému divákovi vybehla slza, ale aj silným hereckým obsadením. Nemalo to však byť úplne tak. Úlohu Ally mala pôvodne stvárniť úplne iná popová diva. Rozmýšľalo sa o rôznych menách ako Jenifer Lopez, Shakira či Rihanna, ale konečné rozhodnutie padlo na najobľúbenejšiu kráľovnú popu Beyoncé.

Tá, nanešťastie alebo našťastie, otehotnela, a tak filmovú rolu vznikajúcej hviezdy nemohla prijať. Či je to dobré alebo zlé, film zožal veľký úspech aj vďaka Lady Gage, ktorá pomáhala aj pri tvorbe hudby i piesní. Svojej úlohy vo filme sa zhostila priam excelentne, čo bolo veľkým prekvapením, keďže bola prvoherečka.

Taktiež bola známa extravagantnými kostýmami a výrazným make-upom, ktorý však na pľaci nemohla mať. Aj posledný kúsok púdru jej režisér odstránil. Lady Gaga je však veľkým muzikálnym talentom a jej výkon je hodný nejednej vyštudovanej herečky.

 

Zdroj: www.goldderby.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News