februárové novinky na Netflixe

Februárové novinky na Netflixe ti prinášajú pestrú ponuku obľúbených seriálov, ale aj nových filmov. Na jednej z najväčších svetových predplatiteľských platforiem dokonca pribudne aj rozprávka, ktorú si mohla sledovať ako dieťa. Máš sa teda na čo tešiť!

Polonahé vyšportované chlapské telá, ďalšia vtipná paródia na horor či dávka nostalgie. To všetko, a ešte oveľa viac, ťa vo februári čaká na Netflixe, ktorý má dokonca zmeniť vzhľad premietaných filmov či seriálov. Ale to si už určite stihla postrehnúť.

Februárové novinky na Netflixe

Outer Banks

Práve v dobrodružnom seriáli Outer Banks o mladých pubertiakoch, ktorí sa neraz dostali do maléru, nájdeš spomínané polonahé s*xi vyšportované telá. O jednom z hercov sme ti písali aj my v článku o najkrajších mužoch na Netflixe. Aj tebe učaroval blondiak s jamkami v lícach menom JJ?

A práve vo februári uzrie svetlo sveta 3. séria plná ďalších zvratov, ktoré ťa dostanú do napätia. Konkrétne sa na jej premiéru môžeš tešiť 23.2. 

Outer Banks 3
zdroj: Instagram/obx

Máme tu ducha

Rodina sa presťahuje do staronového domu. Objavia tam ducha s temnou minulosťou, ktorého natočia a stanú sa tak hviezdami internetu. Ruka v ruke so slávou sprevádzanou kopou peňazí, ale prichádza pozornosť, o ktorú nikto z rodiny nežiadal.

V tomto komediálno-hororovom filme sa môžeš tešiť na paródiu strašidelných filmov a duchov. Dočkáš sa dávky smiechu, no neboj sa, pri nejednej scéne sa aj zapotíš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife